Yakuplu nakliyat şirketimiz, Yakuplu sakinlerince ihtiyaç duyulan taşımacılık işlemlerini, Yakuplu evden eve nakliyat başlığı altında titiz çalışmalar eşliğinde yerine getirmektedir. Kurulduğu tarihten bu yana sunduğu tüm taşımacılık işlemlerinde başarılı çalışmalara imza atmış işletmemiz, geçmişten aldığı deneyimlerini değerli ihtiyaç sahiplerine aktarmak için titiz çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

yakuplu nakliyat
yakuplu nakliyat

Yakuplu Nakliyat, Hizmet Kalitemiz

Sunduğumuz nakliyat hizmetlerinde, kalite anlayışı her zaman ön planda olmuştur. Kalite, firmamız tarafından eşyaların uygun nitelikli malzemeler ile cinslerine uygun olarak kaplanması ya da koli içlerine konulması olarak ifade edilmektedir. Konusunda deneyimli olan elemanlarımız, malzemelerin sarılmasında ya da kutulanmasında titiz çalışmalar sergilemekte ve dolayısı ile eşyaların zarar görmesine engel olmaktadır.

Bu titiz çalışmalarını gerek eşya sarılma işlemlerinde, gerek söküm işlemlerinde, gerek ise taşıma işlemlerinde, aynı titizlik ile yerine getirmektedir. Kaliteli hizmetin diğer basamaklarını oluşturan bu işlemler, Yakuplu nakliyat olarak tüm ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır. Sizlerde her ne şekilde olur ise olsun, nakliye ihtiyacı duyar iseniz, doğrudan firmamız ile irtibata geçmeniz halinde firmamızın kaliteli hizmet anlayışı ile tanışmış olacak ve kusursuz hizmetin ayrıcalıklarını bizler ile paylaşacaksınız.

nakliyat

Yakuplu Nakliyat Evden Eve Nakliye Şirketleri Arasında Yerimiz

Nakliye şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan firmamız tarafından sunulan, Yakuplu nakliyat evden eve nakliye hizmetleri, kalitenin, güvenin, garantinin ve ekonominin karşılığı olarak bilinmektedir. Sektörde yer alan firmalar ile aramızda bulunan anlayış farkı, hizmetteki başarılarımızın anahtarlarıdır. Bu nitelikli hizmetlerden yararlanmak tüm ihtiyaç sahiplerinin vereceği kararlara bağlı işlemlerdir.

Evinden taşınmak durumunda olanların nakliyat firmalarına ihtiyaç duyması kaçınılmazdır. Taşınacak eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi için çalışan nakliyat firması müşterilerine taşınmanın ağır külfetinden kurtararak yardımcı olmaya çalışır. Nakliyat firmasıyla anlaşarak taşınmak hiçte zor bir şey değildir.

Yakuplu Nakliyat Hizmetleri

Yakuplu Nakliyat maddi külfeti ağır gelecek gibi düşünülse de taşınacak eşyalar firma tarafından sigortalanarak eşyaların güvenliği de sağlanır. Taşınacak eşya sahipleri hiçbir eşyaya dokunmadan ağırlık taşımadan yeni evlerine huzur içinde taşınabilirler.

Evden Eve Nakliyat için anlaşma aşamasında ilk olarak ekspertiz hizmeti verilir. Ekspertiz hizmetinde eşyaların miktarına ve durumuna bakılarak taşınılacak adres mesafesine göre hizmet bedeli için taşınma raporu hazırlanır. Müşterilere sunulan ekspertiz taşınma raporunda yapılacak tüm hizmetler ve işin maliyeti açıkça belirtilir. Anlaşma sağlandığında aynı zamanda sigortası da yapılmış olur. Eşyalara zarar gelmeden hassasiyet içinde hizmet verilir ve eşyalar güvenli olarak yeni eve taşınması sağlanır.

Bilinçli personellerle eşyalara zarar verilmemesi için hassas davranılır. Eşyanın miktarına göre araç ayarlanır ve anlaşılan gün ve saatte taşınılacak bina önünde hazır olunur. Eşyaların türüne göre paketleme yapılır ve yüksek katlardan taşınılacaksa asansörlü araçlarla eşyalar taşınır.

nakliyat11

Yakuplu Nakliyat Firmaları Taşıma Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyeti

Eşyaların güvenli taşınmasını sağlayan nakliyat hizmetlerinde öncelik müşteri memnuniyetidir. Yeni eve taşınan eşyalar yerleşecekleri yere kadar getirilir ve ev sahibi zahmete sokulmadan yeni yerlerine yerleştirilmesi sağlanır. Eşyalara verilen sigorta sayesinde eşyaları korumaya özen gösterilir ve kusursuz hizmet verilir. Taşınan eşyalar kullanılacak hale getirilerek teslim edilmesi sayesinde müşteriler taşınmada zahmet çekmez.

Yakuplu nakliyat firmaları nakliye işinde uzman kişilerle çalışmak demektir. Taşınma konusuna önem verilmeli ve işini iyi yapan firmalara iş teslim edilmelidir. Eşya taşımak titiz davranmayı gerektirir. Nakliyat hizmetlerinde şehir içi ve şehir dışına taşınma yapılır. Türkiye’nin bir ucundan bir ucuna  giden nakliyat araçları ile yeni eve taşınma imkanları sunulur. Evden eve nakliyat müşteriyi zahmetten kurtarır ve eşyalar alındığı gibi zarar gelmeden yeni eve taşınması sağlanır.

Yakuplu Nakliyat Evden Eve Nakliyat

Yakuplu nakliyat Evden eve nakliyat işlemi sırasında kullanılan araçların tümü eşyalarınızın güvenlikleri konusunda herhangi bir olumsuz durumun oluşmasına sebebiyet vermeyecek olan araç tipleri olarak bilinmektedirler. Evden eve nakliyat işlemi sırasında sizlerin memnuniyetinin sağlanabilmesi üzere çalışanlarımız sizlere en verimli nakliyat hizmetini verebilme durumunu amaçlamaktadırlar.

Nakliyat işlemi sırasında sizlerin görüş ve önerileri büyük oranda önem taşımakta olan konulardan biri olarak bilinmektedir.  Evden eve nakliyat işlemlerinden faydalanabilmek üzere tek yapmanız gereken internet sitemizde bulunan iletişim bölümündeki iletişim numaralarından bizlere ulaşmak olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirmeniz durumunun hemen ardından kolaylıkla her türlü nakliyat hizmetimizden faydalanabilir ve eşyalarınızı yeni evinize kolaylıkla taşıma imkanını yakalayabilirsiniz.

1 Yorum

  • Yakuplu Evden Eve Taşıma - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

    […] uzman ve deneyimli olduğu, her türlü eğitimi aldığı, profesyonel hizmetin esas noktası olan Yakuplu nakliyat ‘a yakışır hizmet vereceği sizlerce bilirmeldir. Yakuplu evden eve taşıma eşya […]

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir