Maltepe evden eve nakliyat günümüzde eşya taşıma konusunda nakliyat firmaları çok fazla rağbet görmeye başlamıştır. Nakliyat firmalarının bu kadar rağbet görmesinin amacı, taşıma, paketleme ve montaj işlerinin sadece bir firma üzerinden yapılıyor olmasıdır. Nakliye firmalarıyla çalışmanın en büyük amacı taşınırken elinizi hiçbir işe sürmemenizdir. Sadece taşınacak olan eşyaları ayırmanız gerekir. Nakliye firmaları sizin özel eşyalarına da karışmaz. Kaybolma riskine karşı genellikle özel eşyaların paketlemesi müşteri tarafından yapılır.

maltepe evden eve nakliyat
maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firması ; Taşıma Süreci Nasıl İlerler?

Maltepe evden eve nakliyat firması olarak eşya taşıma konusunda birinci sınıf hizmet vererek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Eşya taşıma hizmetinde uzman çalışanlarımızla birlikte hizmet veriyoruz. Mobilyaların sökülmesi ve taşıma işlerinde ki tüm süreç bize aittir. Demontaj hizmeti alarak eşyalarınızı bir firma ile taşımak isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Taşıma sürecinin en önemli ayrıntısı nakliye firmalarına eşyanın taşınacağı adresi ve eşyaların götürüleceği adresin bilgisini vermenizdir.

Eşyalar için bir liste yaptıktan sonra da bu listeyi nakliye firmasıyla paylaşmanız gerekir. Bazı yüksek binalar da asansör yoksa eğer çalışanlar tarafından eşyaların taşınması sıkıntı olabiliyor. Genellikle bu gibi durumlar da vinç yardımıyla eşyalar taşınabiliyor. Vinç için genellikle yüksek katlı binalar da oturan müşterilerimiz için yardım alıyoruz. Bina da asansör yoksa eşyaların taşınması zor oluyor.

nakliyat11

Maltepe Nakliyat Fiyatları Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

Eşya bilgileri hakkında mutlaka bilgi verilmelidir. Zaten nakliye firmalarını aradığınız zaman onlar size gerekli soruları sorarlar. Eşyaların bilgisine göre bir Maltepe evden eve nakliyat fiyatları belirlemesi yapılır. Özellikle ağır eşyalar da fiyatlar biraz daha artabiliyor. Kapsamlı bir şekilde hangi eşyaların taşınacağı mutlaka söylenmelidir.

Ev veya ofisinizde bulunan eşyaların nakliyeciler tarafından sökülmesi sizi de büyük bir yükten kurtaracaktır. Sökülen mobilyalar, nakliyeciler tarafından monte edilir. Kurulum ve sökme sırasında meydana gelen hasarlar firmamıza ait değildir. Ancak taşıma işlemi yapılmadan önce isteyen müşterilerimiz için taşıma sigortası yapıyoruz.

Taşıma esnasında paketlenen malzemeleriniz firma çalışanlarımız tarafından özenle ve güvenle taşınır.

Maltepe Evden Eve Nakliye Şirketleri Paketleme ve Ambalaj

Nakliye hizmetlerinde en önemli adımlardan bir tanesi de eşyaların paketlenmesi sürecidir. Eşyalara hiçbir zarar gelmemesi için nakliyecilerin paketlemeyi iyi bir şekilde yapması gerekir. Eşyaların düzgün bir şekilde paketlenmemesi kırılmasına ve hasar oluşmasına neden olmaktadır.

Bu nedenle seçeceğiniz firmanın güvenilir ve kaliteli olması bu anlamda çok önemlidir. Maltepe evden eve nakliye şirketleri  olarak bu konuda müşterilerimizi mağdur etmeden paketleme ve ambalaj işinde en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Paketleme yaparken kullanılan malzemenin kaliteli olması da çok önemlidir. Bazı nakliye firmaları paketleme ve ambalajlama işini daha ucuza mal etmek için ucuz ürünler kullanabiliyor. Bu gibi malzemelerin kullanılması sonucunda paketlemeler kısa süre de aşınarak ürünler de hasar meydana gelebiliyor.

nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firması

Maltepe evden eve nakliyat firması bu anlamda en kaliteli ürünleri kullanıyor. Taşıma esnasında hiçbir zarar gelmemesi için streç, karton fıçı, koli bandı, koli, naylon gibi daha birçok ürünleri kullanıyoruz. Büyük bir titizlikle çalışan personellerimiz eşyalarınıza büyük oranda önem vererek taşıma işlerini de gerçekleştirmektedir.

Taşıma işlemi paketleme işlemi kadar önemlidir. Bu işi yapan uzman kişiler tarafından taşınması eşyalarınıza zarar gelmesini de engeller. Nakliye firmalarını seçerken sadece bir firmadan fiyat almayın. Her nakliye firmasının taşıma ve paketleme açısından kendine göre belli kuralları vardır. Fiyatlar da sabit değildir. Bazı nakliye firmaları çok uyguna ve kalitesiz taşırken bazıları ise biraz daha pahalı ve kaliteli malzemeler kullanarak taşıma işlemi yapar. Bu nedenle her nakliye firmasıyla görüşmeniz de fayda var.

Maltepe Nakliyat Evden Eve Taşıma

Eşyalarınızın durumunda endişe etmeyeceğiniz bir Maltepe evden eve taşıma firması mı arıyorsunuz? Sizlere kendimizi tanıtmamıza izin verin. Uzun zamandır sizlere hizmet vermekte olan firmamız sizlere yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi verebiliyoruz. Bunu da profesyonel nakliyat çalışanlarımız ile işini seven ve insancıl ofis çalışanlarımız sayesinde başarabiliyoruz. Firma gözüyle değil vatandaş gözüyle bakabilen şirket politikamız ile herkesin memnun kalacağı bir sistem kurmayı başarabildik.

Maltepe nakliyat hizmetleri konusunda sizleri biraz bilgilendirmek istiyoruz. Nakliyat işi yoldan adam toplayarak eşya taşınması gözüyle bakılsa da müşteri memnuniyeti için işe profesyonelce bakabilmek gerekir. Bunu da özel olarak eğitilmiş ve işinin getirdiği sorumlukların farkında olan çalışma arkadaşları seçerek başarılabilir.

nakliyat5
nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

Bizim firmamız da özenle seçtiği çalışanları ile sizin nakliyat işinize özel oluşturan plan ve program dahilinde her aşamasında bilgilendirildiğiniz bu plan doğrultusunda hem siz nakliyat işinizde haberdar oluyorsunuz hem de bu işin nasıl profesyonelce bakılması gerektiğini anlıyorsunuz.

Bu sistem sayesinde hem müşteri hem de firmamız memnun kalıyor. Nedeni ise müşteri sürekli sizi arayıp bilgi almak yerine bu işte görevlendirilmiş arkadaşlar yardım ederek nakliyat ekibimizin işlerine tam konsantre olmalarını sağlıyoruz.

İşinizi Profesyonellere Bırakın

Maltepe evden eve nakliyat eşya depolama şirketi olarak işinizi bize yani profesyonellere bırakın. Bu şekilde zaman ve para kaybına uğramayın. İyi nakliyatlar dileriz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir