Şile evden eve nakliyat hizmeti söz konusu olduğundan piyasada faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Her firma, birbirinden farklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Bazı firmalar, nakliye hizmet fiyatını aşağıya çekerken hizmet kalitesinden ödün vermeyi göze almaktadır. Kaliteden ödün veren firmalar ise müşteri memnuniyetini hiçbir zaman elde etmeyi başaramamaktadır. Sektörde yıllardır faaliyet gösteren firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ile uygun fiyatı harmanlamaktadır.

şile evden eve nakliyat
şile evden eve nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat Firmaları; Müşteri Memnuniyeti

Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı nakliye hizmeti sunarak takdir toplamayı başarmıştır. Nakliye hizmeti sırasında son teknoloji ekipmanları kullanarak garantili bir hizmet sunmaktadır. Nakliye hizmetinde firmamız tarafından sahip olunan referanslar ile kalitemizi ortaya koymaktayız.

Kaliteli bir nakliye hizmetinin olmazsa olmazları bulunmaktadır. Bu kıstaslar arasında, hizmet öncesi hizmet sözleşmesinin anlaşılır bir biçimde düzenlenmesi önemlidir. Şile evden eve nakliyat firmaları ile taşıma işine başlamadan önce hizmetin neleri kapsadığı ortaya koyulmalıdır. Bu hizmetin sınırları net bir şekilde belirlenmelidir çünkü nakliye hizmetinin çok sayıda çeşidi bulunmaktadır.

nakliyat11

Şile Nakliyat Ev Ofis Taşımacılığı

Kişiye en uygun olan hizmet türü için hizmet şartları önceden belirlenmelidir. Bu şartlar arasında; nakliye hizmeti için hangi tarih ve saatte hazır bulunulacağı, taşınması istenen ürünlerin miktarı, taşınacak ürünlerin paketlenip paketlenmeyeceği, taşınacak mobilyalar arasında demontaj ihtiyacının olup olmadığı, paketlenmeyen ürünlerin sigorta kapsamında bulunup bulunmadığı gibi hususlar yazılı bir sözleşmede bulundurulmalıdır.

Şile nakliyat olarak küçük firmalar tarafından verilen nakliye hizmetlerinde çoğu zaman sözleşme düzenlenmediği ve nakliye şartlarının somut bir şekilde ortaya koyulmadığı görülmektedir. Böyle durumlar ise ne yazık ki müşteri mağduriyetlerine yol açmaktadır. Firmamız tarafından nakliye hizmetine dair tüm süreç, yazılı olarak somut bir hale getirilmektedir. Müşteri onayını almayan hiçbir uygulamaya hizmet sırasında yer verilmemektedir.

nakliyat
nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat Firmamızın Farkları Nelerdir?

Şile evden eve nakliyat hizmeti sunan pek çok sayıda firma arasında, firmamızın belirgin farkları bulunmaktadır. Bu farkların en başında uygun fiyatla kaliteli hizmet sunumu yer almaktadır. Ev taşıma hizmetlerinde güvenilir olmayan bir firmaya iş teslim etmek büyük bir risktir.

Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması ve yeni ortama ulaştırılması gerekmektedir. Firmamızın sahip olduğu referanslar, firma kalitesini ortaya koymaktadır. Verdiğimiz tüm hizmeti özveri ile yaparak, nakliye hizmetini kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamamlamaktayız. Firmamızı diğer nakliye firmalarından ayıran genel özellikler şunlardır:

  • Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde profesyonel nakliye kurallarına riayet edilmektedir,
  • Taşınan ürünlerin zarar görmemesi için tedbirler alınmaktadır,
  • Tüm tedbirlere rağmen taşınacak ürünlerin sigortası firmamız tarafından sağlanmaktadır,
  • Nakliye hizmeti için anlaşılan tarih ve saatte hazır bulunarak hizmete başlanılmaktadır,
  • İş sırasında iş güvenliği ilkelerine son derece uygun bir hizmet sunulmaktadır,
  • Eşyaların taşınması sırasında çevreye zarar vermemek adına temkinli bir hizmete önem verilmektedir,
  • Profesyonel çalışanlarla doğru ekipman ve yöntemler kullanılmaktadır,
  • Gerektiği takdirde mobilyaların sökülmesi işlemleri de itina ile yapılmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında güvenilir bir hizmet almanız için bir telefon kadar uzağınızdayız. Nakliye hizmeti sırasında eşyaların alınacağı yapının durumuna uygun ekipmanları kullanarak işimize değer katmaktayız.

nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hizmet sırasında tüm hijyen tedbirlerine riayet eden ekibimizle, tüm nakliye sürecini profesyonel bir şekilde yönetmekteyiz. Firmamızın sahip olduğu geniş araç filosu ile her türlü nakliye hizmetini özveri ile yerine getirmekteyiz. Şile evden eve nakliye sırasında taşınacak olan eşyaları, bizlere bırakılmış birer emanet olarak görerek, bu kıstasta hizmet sunmaktayız.

Firmamıza emanet edilen tüm eşyaların sorumluluğunu alarak, bu eşyaları hasarsız bir şekilde teslim etmenin hassasiyetini taşımaktayız. Şeffaf bir çalışma anlayışına sahip olan ve Şile evden eve nakliyat fiyatları konusunda hem kalitesi hemde uygun fiyatı sunan firmamız, tüm nakliye süreci hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Evinizi güvenilir bir firmaya emanet etmek istiyorsanız, firmamız 7/24 hizmetinize hazırdır.

nakliyat
nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Nakliyat işlemleri insanların istedikleri doğrultuda gerçekleşebilmektedir. İster şehir içinde bulunan bir yer olsun ister şehir dışında Şile evden eve nakliyat şirketleri, eşyaların nakledilmesi için tercih edilen şirketler olmaktadır. Nakliyat şirketlerinin işlerini yapmaları her şirkette olduğu gibi bir takım prensibe bağlıdır. Fiyatlandırma başta olmak üzere nakliyat işini gerçekleştirecek ekibin niteliği ve sayısı da bu prensibi etkilemektedir.

Ayrıca müşteri isteğine bağlı olarak nakli yapılacak eşyaların sökülüp paketlenmesi işlemleri de nakliyat şirketleri tarafından yapılabilmektedir. Paketlenen eşyaların nakliyattan sonra da yeni yere yerleştirilmesinde yine bu nakliyat şirketleri yardımcı olmaktadır. Ödenmesi gereken ücret de buna bağlı olarak artış gösterebilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir