Kadıköy evden eve nakliyat firması hizmet kalitesi ile tanınan ve firmamız Kadıköy bölgesinde hızlı ve etkili ev taşıma çözümleri sunan firmamız 7/24 çözüm üretmektedir. Müşteri memnuniyeti ile marka haline gelen şirketimiz, yaz kış demeden İstanbul halkı için güvenli nakliye çözümleri sunmaktadır.

kadıköy evden eve nakliyat
kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Eşya Taşımacılığı

Kadıköy evden eve nakliyat eşya taşımacılığı işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için işe başlamadan önce gerekli tedbirleri alan elemanlarımız, güvenliği üst seviyeye çıkarmaktadır. Eşya güvenliğinin sağlanması için ekspertiz ekiplerimiz gerekli önlemleri almaktadır. Güvenli ve pratik eşya taşıma işleminde ilk adım olan ekspertiz hizmeti, deneyimli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir.

Eşyalar, eşyanın taşınacağı mekan ve çevredeki unsurlar tek tek incelenmektedir. Deneyimin ve tecrübenin son derece önemli olduğu bu sektörde, baştan savma iş yapan deneyimsiz firmalar, eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde güvenilir evden eve nakliyat firması bulmak oldukça zordur.

nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliye Firmaları

Yağmur Nakliyat, Kadıköy evden eve nakliye firmaları olarak sizler için güvenilir ve pratik nakliye çözümlerini adresinize taşımaktadır. Şehiriçi nakliyat çözümlerinin yanı sıra parsiyel taşıma ve parça taşıma gibi konularda da şirketimiz isim yapmıştır. Belli bir güzergah üzerinde birden fazla noktaya parça eşya nakli gerçekleştiren ekibimiz, diğer kategorilerde olduğu gibi bu kategorilerde de paketlemeye özen göstermektedir.

İstanbulluların gönlünde taht kuran ve güvenilir nakliye denildiği zaman ilk akla gelen şirketimiz, Anadolu ve Avrupa yakasındaki ilçeler için nakliye çözümleri sunmaktadır. Parça, parsiyel ve evden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra, sektörel anlamda farklı birçok kategoride güvenli nakliyat hizmeti sunuyoruz. Sektörümüzde müşterimiz her zaman güvenilirliği tercih etmektedir. Ayrıca kimse eşyasına zarar gelsin istemez. Bu nedenle güvenli eşya taşıma hizmeti kategorisinde işini ciddi yapan firmalar tercih edilir. Korkmaz Nakliye, istediğiniz zaman istediğiniz güvenli evden eve nakliye çözümlerini sunmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul trafiğinde deneyimli olan ve bu konuda güvenli yöntemleri tercih eden şoförlerimiz Kadıköy evden eve konusunda tercih edilmektedir. sektöründe aradığınız çözümleri adresinize taşıyor. Ekibimiz öncelikle ekspertiz hizmeti ile işe başlıyor. Adresinize gelen ücretsiz ekspertiz ekibi, taşınacak eşyanın özelliklerini ve miktarını göz kararı ölçüyor. Yapılan bu ölçüm sonrasında en uygun yük aracı tercih edilmektedir.

Ataşehir ve Kadıköy gibi İstanbul’un birçok semtine nakliye çözüm seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Kadıköylüler, ev taşıma ve ofis taşıma gibi konularda güvenilir çözüm arıyorlarsa bizi aramaları yeterlidir. Ekspertiz ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek gerekli incelemeleri başlatmaktadır. Yapılan inceleme ile yük aracı, sigortalama, paketleme malzemesi, paketleme yapacak eleman ve sözleşme gibi konular çözüme kavuşmaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları ‘mız sizlerin ekonomik yükünün azaltılmasını sağlayacak fiyat aralığına sahiptir.

nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması

Asansörlü evden eve nakliyat konusunda en çok arananlar listesine dahil olan sitemiz, firmamızla irtibat kurmak isteyenlerin uğrak adresi haline gelmiştir. Ofis taşımacılığı konusunda güvenilir yöntemlerle eşya taşıtmak isteyenler bizi aramaktadır. Ayrıca kurumsal Kadıköy evden eve nakliyat firması eşya taşıma konusunda güncel çözüm seçeneklerini tercih edenler, müşteri hizmetlerimizi arayabilir.

Yeni nesil yük araçlarıyla eşya taşıma hizmeti sunmaya devam eden şirketimiz, filosunu her zaman için yeni araçlarla takviye etmektedir. Araçlarımız yeni ve modellidir. Sanayi bakım işlemleri, vergi ve sigorta işlemleri, deneyimli ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Bu konuda bizi aradığınız zaman elemanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Kadıköy Nakliyat Bizim İşimiz

Eşya güvenliğinin önemli olduğu evden eve, parsiyel ve parça taşıma hizmeti, uzmanlık ister. Kadıköy nakliyat firması denildiği zaman ilk akla gelen şirketlerden biri olan Korkmaz Nakliyat, bu konu ile ilgili bütün sorunlarınızı güvenli yöntemlerle çözüme kavuşturmaktadır. Ekspertiz ekibimizin aldığı notları dikkate alan ekibimiz paketleme işleminin ardından yükleme işlemine geçmektedir.

Paketlemede eşyanın genel özellikleri ve eşyanın boyutları dikkate alınmaktadır. İçi köpüklü kutular, içinde hava olan balonlu naylonlar ve özel poşetler, hassas eşyaların paketlenmesinde kullanılmaktadır. Ambalaj konusunda çözüm odaklı hareket eden ve bu konuda her zaman için işi bilenleri tercih eden şirketimiz, asansörü araç ile kamyonu yan yana park etmektedir. Ekspertiz elemanlarımızın verdiği bilgiler doğrultusunda park edilen asansörlü araç ve kapalı kamyon, yükleme işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır.

ambalajlama
ambalajlama
Kadıköy Asansörlü Evden Eve Nakliyat İstanbul

Bu sektörde büyük kolaylık sağlayan asansörlü araçlarımız, her zaman göreve hazır bir şekilde beklemektedir. Kadıköy asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde kullandığımız asansörlü araçlarımızın uzayan rayları 10-13. kata kadar uzayabilmektedir. Bu ray üzerinde hareket eden kabin 300-400 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Yere paralel hareket eden bu kabin güvenlidir ve değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde aşağı indirebilir.

Elemanlarımız, öncelikle ağır eşyaları aşağı indirmektedir. Buzdolabı ve derin dondurucu gibi altta kaldığı zaman zarar görmeyecek eşyalar ilk aşamada indirilmektedir. Bu eşyaların üzerine kırılabilir özelliğe sahip eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. En hassas eşyaların kutuları en üste gelecek şekilde istifleme işlemi gerçekleşmektedir.

Elemanlarımız özel yöntemlerle yüklenen kamyonları güvenli yolları tercih ederek adresinize ulaştırmaktadır. Dört mevsim nakliye çözümleriyle firmamız her zaman için yükünüzü taşımaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir