Tuzla evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar arasında kaliteli hizmet sunan firmalar dikkat çekmektedir. Sektörde çok sayıda faaliyet gösteren firmalar arasında kaliteli nakliye hizmeti sunan firma sayısı oldukça azdır. Sektörde yer alan firmalardan bazıları düşük fiyatlı bir nakliye hizmeti sunmak pahasına kaliteden ödün vermektedir. Bu anlayış sonucunda, düşük fiyatlı nakliye hizmetleri sunan firmaların bu hizmetleri hüsranla sonuçlanmaktadır.

tuzla evden eve nakliyat
tuzla evden eve nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Kaliteli Bir Anlayış

Tuzla evden eve nakliyat firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetlerinde kalite ve uygun fiyat aynı anda sunulmaktadır. Profesyonel ekibimizle sunulan hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip bulunmaktayız. Hizmet sonrasında mutlu müşteriler görmek, firmamız için en büyük ödül olmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetlerinde profesyonel ekipmanlar kullanılmaktadır. Taşınması gereken eşyaların büyüklüğüne uygun araçlarla doğru bir hizmet sunulmaktadır. Firmamız nezdinde çalışan ekibimiz, her koşulda özveri ile hizmet vermektedir.

nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliye Firmaları

Tuzla evden eve nakliye firmamıza taşımak için bıraktığınız tüm eşyalar, garantimiz altında olup firmamıza bırakılan birer emanet olarak görülmektedir. Bize bırakılan emanetlerinizin de hasarsız bir şekilde teslim edilmesini borç bilmekteyiz.

Kurumsal olmayan firmalar tarafından yapılan nakliye hizmetleri sırasında pek çok eşyanın zarar gördüğü herkesçe malum olmaktadır. İstanbul Nakliye hizmeti kaliteli bir şekilde yapılıyorsa eşyaların zarar görmesi söz konusu olmayacaktır. Güvenilir bir geçmişe ve profile sahip olmayan nakliye firmaları, hizmet sırasında ortaya ciddi maliyetler çıkarabilmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmamızın Farkları Nelerdir?

Tuzla evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamızın hizmet sunumunda bazı hizmet farklılıkları bulunmaktadır. Hizmet sırasında ortaya koyulan bu anlayış, işimizi diğer firmalardan kesin bir şekilde ayırmaktadır. Firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetlerinde genel olarak şu kıstaslara dikkat edilmektedir:

  • Firma tarafından hasarsızlık garantisi verilmektedir,
  • Ürünlerin sigortaları yapılmaktadır,
  • Belirlenen tarih ve saatte hizmete başlanmaktadır,
  • Nakliye hizmeti sırasında profesyonel bir ekip faaliyet göstermektedir,
  • Hijyen koşullarına son derece dikkat edilmektedir,
  • İş güvenliği ilkelerine azami ölçüde uyulmaktadır,
  • Eşyaların taşınması sırasında çevreye zarar verilmemektedir,
  • Eşyaların kısa sürede taşınması sağlanmaktadır.

Nakliye sırasında ihtiyaç duyulduğunda firmamız tarafından demontaj hizmeti de verilmektedir. Taşınması istenen bazı mobilyalar büyük hacimli olmaktadır. Bu mobilyaların itina ile sökülmesi gerekmektedir.

tuzla nakliyat

Tuzla Nakliyat; Müşteri Memnuniyetine Dayalı Bir Hizmet

Bazı nakliye firmaları sökme işlemleri için ekstra ücret talep etmektedir. Firmamız tarafından yapılan demontaj hizmetleri için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Tuzla nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı önemlidir. Kurumsal olmayan merdiven altı nakliye firmalarına itibar edilmemelidir. Bu firmaların sundukları hizmetlerde bazı aksaklıklar yaşanabilmektedir.

Öncelikle nakliye hizmetine ilişkin anlaşma şartları, kurumsal olmayan firmalar tarafından net değildir. Toplam ücrete dahil olduğunu düşündüğünüz bir hizmet için ekstra ücret talep edilebilir. Bunun dışında, nakliye hizmeti için ayrılmaz nitelikteki belli başlı hizmetler için de ödeme yapmak zorunda kalmak mümkündür.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Nakliye Firması

Tuzla evden eve nakliyat nakliye firması seçiminde güçlü referanslara sahip olan firmalar tercih edilmelidir. Herhangi tatsız bir durumla karşılaşmamak adına nakliye hizmeti öncesinde hizmet şartlarının ayrıntılı olarak belirlenmesi gerekmektedir. Taraflar bu süreçte;

ü     Nakliye hizmetinin sınırlarını,

ü     Eşyaların paketlenip paketlenmeyeceğini,

ü     Paketlenmeyecekse sigortaya dahil olup olmadığını,

ü     Firmanın sigorta hizmeti sunup sunmadığını,

ü     Şartlara uyulmazsa ya da zarar meydana gelirse ne gibi yaptırımların olacağını yazılı bir şekilde belirlemelidir.

Firmalar, kendilerini bağlayan yazılı bir sözleşme bulunmadığında daha dikkatsiz ve gevşek bir hizmet sunabilmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız tarafından nakliye hizmetine ilişkin tüm süreç, ayrıntılı bir şekilde sözleşmeye bağlanmaktadır.

Ücrete dahil olan tüm hususlar net bir şekilde karşı tarafa bildirilmektedir. Müşteri onayını almayan hiçbir yöntem ve uygulamaya, nakliye sırasında yer verilmemektedir.

nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Şirketleri

İnsanlar ihtiyaçları doğrultusunda eşya taşımak zorunda kalabilmektedir. Bu durumda Tuzla evden eve nakliyat şirketleri devreye girmektedir. Ofis ya da ev eşyalarının taşınması görevini bu nakliyat şirketleri üstlenmektedir. Hem bu firmalar sayesinde bir tek eşyaya elinizi sürmeden ambalajlama derdi olmadan sunulan birçok avantajlı çözümler sayesinde güvenli taşınabileceksiniz.

Bu firmalar bu işi hizmet olarak edindikleri sundukları için ve hizmetin devamını sağlamak sektörde kalıcı bir duruma da olabilmek adına birçok kolaylıkları da beraberinde sunmaktadırlar.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir