Eşya depolama firması olarak 1990 yılından bu yana sektörde ilk günkü heyecanımızı koruyarak, her işimiz ilk işimiz gibi değerli, özenli hizmet vermekteyiz. Öncelikli amacımız müşteri memnuniyetidir ve bu bağlamda günün koşullarının gerektirdiği gibi gerekli ekipman ve uzman kadromuzla sizlere hizmet vermektir. Sadece nakliyat alanında değil depolama alanında da uzman ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

eşya depolama
eşya depolama

Beylikdüzü Eşya Depolama Kaliteli Hizmet Anlayışı İle

Biz verdiğimiz hizmet ile sektörde fark yaratmak istiyoruz. Sunduğumuz hizmetleri sizin taleplerinize ve teknolojiye ayak uydurarak çıtayı her geçen gün arttırarak devam etmekteyiz. Asansörlü hizmet ile sizi kaçıncı kat olursa olsun tehlikesiz ve sigortalı hizmeti ile eşyalarınızın her birini kendi evimizi taşıyormuş gibi itina ile hasarsız taşıyan, zamandan tasarruf ettiğiniz hizmet sunulmaktadır. Evden eve taşımacılığın yanı sıra sizlere ofis taşımacılığı, fabrika taşıma, fuar taşıma gibi hizmetleri sunarken Beylikdüzü eşya depolama hizmeti de vermekteyiz.

 • Eşyalarınızı depoladığımız alanlar tamamen hijyenik ve steril ortamlardan oluşmaktadır.
 • Depo alanlarımız 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir
 • Çalışma sistemimiz de şahıssa özel olan kilitli kutular bulunmaktadır.
 • Ev, ofis, fuar Ekipmanları ve tüm eşyalarınızı depolama sağlarız.
 • Depolama alanlarımız sayesinde eşyalarınızı kötü hava koşullarından etkilenmemektedir.
 • Beylikdüzü Eşya depolama ile sizlere kusursuz hizmetler ve güvence sağlamaktayız
 • Depo kutusunun anahtarı sadece müşterilerimize teslim edilmektedir.

Evinizde işyerinizde yazlıklarınızda ya da herhangi bir firmamızın sizlere sunmuş olduğu diğer bir hizmetse sigortalı taşımadır eşyalarınızı sigorta altına alarak güvenli taşıma sağlayabilirsiniz yerde bulunan eşyalarınızın depolanmasını sağlamaktayız.

depolama
depolama

Eşya Ev Depolama Firmaları

Sizin için manevi değeri yüksek olup atmaya kıyamadığınız fakat evin izninde alanının müsait olmadığı için salkıyamadığınız eşyaları depolayarak sizlerin hayatlarına kolaylık sağlamaktayız. Sizlerde müşteri temsilcimiz ile görüşme yaparak ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

 • Arşiv Depolama
 • Depolama şirketleri
 • Ev eşyası depolama
 • Kiralık depo
 • Kurumsal depolama hizmetleri
 • Ofis depolama

Ekonomik fiyatlar ile müşterilere seçenekler sağlayan firmamız hiçbir zaman sizleri mağdur etmeden kaliteli hizmet sağlar. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu diğer bir hizmetse sigortalı taşımadır. Eşyalarınızı Sigortalayarak güvence altına almaktayız.

nakliyat
nakliyat

Eşya Depolama ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Eşya depolama ile hayatımıza kolaylıklar sağlamaktayız Sizler eşyalarınızı bize teslim edin bizlerse sizlere güvence altına alalım Böylece herhangi bir yangın sel veya hırsızlığa karşı oluşabilecek önlemleri de depolama işlemi ile engellemiş olursunuz. Depo evi olarak kullandığımız alanlardan eşyalarınızı daha sonra sizlere teslim etmekteyiz.

Depo evlerimizin anahtarının sizlerde de bulunması ile İstediğiniz zaman eşyalarınızı görülme olasılığı sağlamaktayız. Depomuzda nem ve sıcaklık kontrolü her zaman güncel olarak sağlanmaktadır. Ahşap depolama alanı yerine metal materyaller kullanılarak hizmet sağlamaktayız. Online depo kiralama alanımız mevcuttur. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.