Çatalca evden eve nakliyat şirketimiz evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat işlerinizde kaliteli hizmet anlayışla kurulduğu günden bu yana hizmet vermektedir. Bulunduğunuz yerin veya taşınacağınız yerin ne kadar uzaklıkta olduğu önemli değil. Çatalca merkezli olmak üzere İstanbul’ un her semtine ve aynı şekilde İstanbul’ un her semtinden Çatalca’ ya evden eve veya ofisten ofise nakliye hizmetlerinizi hallediyoruz.

çatalca evden eve nakliyat
çatalca evden eve nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat Firması

Çatalca Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgiye iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.  Evinizi taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmetimiz de mevcuttur. Tarafımıza taşınma talebinizi iletir iletmez uzman ekspertiz personelimiz evinize veya ofisinize gelerek taşınma esnasında gerekli olacak malzeme, eleman ve nakliye aracının belirlenmesi için gerekli ön çalışmaları yapar. Bu ön çalışmanın ardından bir taşıma planı ve fiyat belirlenir.

nakliyat11

Çatalca Evden Eve Nakliye

Çatalca evden eve nakliye Nakliye sözleşmesinin taraflarca imzalanmasının ardından sözleşmede belirtilen gün ve saatte nakliye ekibimiz Çatalca’ da bulunan adresinize gelerek öncelikle mobilya, beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın demonte işlemlerini sonrasında diğer eşyalarınızın paketleme işlemlerini yaparlar. Demonte ve paketleme işlemleri bitip eşyalarınız yüklemeye hazır bir hale getirildiğinde nakliye elemanlarımız son derece dikkatli özenli bir şekilde eşyaların nakliye aracına yüklenme işlemlerini gerçekleştirirler. Önceden yapılan ekspertiz çalışması sonucunda şayet asansör ile taşıma uygun görüldü ise eşyalarınız asansör marifetiyle evinizden nakliye aracımıza taşınır.

nakliyat

Çatalca Evden Eve Taşıma

Eşyalarınızın araca yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra taşınacağınız yeni adrese doğru yola çıkılır. Nakliye için kullandığımız araçlarımız eşyalarınızın yolda giderken zarar görmemesi için özel olarak revizyondan geçirilmiş araçlardır. Çatalca evden eve taşıma araçlarımız kapalı kasa ve kasa içleri sunta kaplı olarak dizayn edilmiş olup aynı zamanda süspansiyon sistemleri güçlendirilmiştir.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Asansaörlü Taşıma

Yeni adresinize geldiğimize eşyalarınız dikkatli bir şekilde nakliye aracımızdan indirilir ve ekspertiz raporunda asansörlü taşıma varsa eşyalarınızı asansör yardımıyla yeni adresinize yerleştirmek için asansör kurulumumuz gerçekleştirilir. Tüm eşyalarınız sizin talimatlarınız doğrultusunda evinize veya ofisinize uzman Çatalca evden eve nakliyat personelimiz tarafından yerleştirilir. Mobilyalarınızın montaj ve beyaz eşyalarınızın bağlantılarının yapılması işlemleri uzman personelimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

2 Yorum

  • Çekerek Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

    […] hizmet için seçme konusunda asla kuşkuya kapılmamıştır. Firmamız İstanbul merkezli olarak Çatalca nakliyat hizmet gereksinimlerinin büyük bir bölümünü de […]

  • Osmaniye Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

    […] güvenilir ve kaliteli hizmetlerine devam ediyor.  Çatalca bölgesinde de nakliye hizmetinde Çatalca evden eve nakliyat firmaları olarak İstanbul ‘da en çok google ‘de aranılan […]

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir