Yakuplu evden eve taşıma olarak taşınacak eşyaları birbirinden ayırma ve taşındıktan sonra ilk açılacak valizleri hazırlama: Eşyalarımızı hazırlamaya başlamadan önce size en çok lazım olacak eşyalarınızı ayırın. Ve ihtiyaç olmayan eşyalarımızı ise ihtiyaç sahiplerine vererek veya başka yöntemlerle onlardan kurtularak azalmaya çalışalım böylece işimiz kolaylaşmış olur. Ayrıca bazı taşıması meydana gelecek organizasyona ait olan pekte iyi niyetli olmayan kişi ve kişilerin eline geçmemesi lazım gelen bilgilerin selameti mühimdir, bunun için gözetmen denetiminde yapılmaktadır.

yakuplu evden eve taşıma
yakuplu evden eve taşıma

Yakuplu Evden Eve Taşımacılık

Bu sebepten bu kişilere çok iş düşmektedir Ayrı yeten bu gibi organizasyon işleri kamuya paralel bir durum sergilediklerinden düzenli aralıklarla kurumsal taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyabilmektedirler bu nakliyat ihtiyacı da genellikle nakliyat sektörünün kendisi tarafından karşılanır.

-Müşterilerimizi memnun etmek

-İş etik ahlakına uygun hizmet verme.

-Firmamızdaki her birey ve personelde ki iş sorumluluğunu güçlendirmek

-Her türlü güvenliği müşterilerimize temin etmek başlıca ilkelerimizdendir.

Ayrıca uzman ve eğitilmiş deneyimli kadromuz taşıma sırasında oluşabilecek her türlü sorunu son derece makul yöntemlerle çözebilecek eğitimi almışlardır bizlere güvenebilirsiniz. Ev ve iş yeri taşımacılığınızda biz sizlere kaliteli hizmet ve güven vaat ediyoruz. Yakuplu evden eve taşıma sizlere kolay bir taşınma işleminin kapılarını açıyor. Yakuplu taşımacılık ile rahatlıkla taşınabilirsiniz.

Ambalajlama 9
Ambalajlama 9

Yakuplu Taşımacılık Olarak Her Daim Yanınızdayız

Yakuplu evden eve taşımacılık hizmetinin prensipte verilen hizmet kalitesinin en üst seviyede verilmesi gerekliliği zarfında firmamız hep müşteri ile uyum içinde hareket etmiştir. Evden Eve Nakliyat hizmeti öncesi taşınacak eşyaların türü ve boyutunun tespit edilmesi gereklidir. Taşımanın kaç personel ile en hızlı ve güvenli yapılabileceği belirlenmelidir.

Taşınmanın nasıl yapılacağı, dar merdiven ve yük asansörü yoksa öneriler doğrultusunda asansörlü taşıma ile gerekirse yapılması telir edilmektedir.  kırılacak ve hasargörecek eşyaların tespiti kullanılacak ambalaj malzemesinin çeşidi belirlenmesi için firma bünyesinde ücretsiz ekspertiz görevlendirilir.

Yakuplu Evden Eve Taşıma Eşya Nakliyesi

Ücretsiz Ekspertiz hizmeti verecek personelimizin işinde uzman ve deneyimli olduğu, her türlü eğitimi aldığı, profesyonel hizmetin esas noktası olan Yakuplu nakliyat ‘a yakışır hizmet vereceği sizlerce bilirmeldir. Yakuplu evden eve taşıma eşya taşımacılığı olarak bizler sizlerin hep yanında olduk olmaya da devam edeceğiz.

Taşınmak için Yakuplu evden Eve taşıma eşya nakliyesi işlerine duyulan ihtiyaca cevap verecek firmaların seçiminde titiz davranmak gerekir. Müşterinin eşyaların değerini bilen ve müşteriyi mağdur etmeyecek hizmet anlayışına sahip firmalarla anlaşma yapılması gerekir. Müşterinin eşyasını kendi eşyası gibi görerek yaptığı işi önemseyen firmalarla çalışılmasına özen göstermek ve işi güvenilir ellere teslim etmek önemlidir. Kaliteli nakliyat için anlaşma yapılan firmanın eşyaya verdiği önemi anlamının bir yolu da  eşyaları sigorta yaptırmak olmalıdır.

Ambalajlama 2
Ambalajlama 2

Sigortalı Yakuplu Evden Eve Ofisten Ofise Taşıma

Sigorta yapılan eşyaların eski evden yeni eve gelinceye kadar ve yerine yerleştirilene kadar tüm aşamalarda eşyanın zarar görmemesi gerekir. Sigortalı Yakuplu evden eve taşıma işi için anlaşılacak olan firma eve keşif için gelir ve eşyanın durumuna uygun planlama yapar. Eşyanın durumuna uygun araç ve personel ayarlanır ve hizmet için ekspertiz raporu düzenlenir. Ekspertizde alınacak tüm hizmetler ve şartlar belirtilir ve eşyalar sigortalanmış olur.

Müşterinin isteğine göre eşyaların paketlenmesi de firma tarafından yapılır ve ezilmeyen ambalaj malzemesiyle paketleme yapılır. Asansörlü araç kullanılacaksa daha önceden yapılan keşife uygun olarak asansör binaya uygun yere yerleştirilir ve ambalajlanan, paketlenen eşyalar asansörle hızlı bir şekilde taşınması sağlanır. Tüm eşyalar için çeşitli boylarda ve ebatlarda koli ve paketleme işlemleri yapılır.

Yakuplu Asansörlü Eşya Taşınma Gününde Yapılacaklar

Yakuplu asansörlü eşya taşıma için eşyalar muhafazalı hale getirildikten sonra asansöre yüklenmesi sağlanır. Beyaz eşyalardan elektronik eşyalara kadar her türlü kırılacak veya hasar görecek eşyaların titizlikle paketlenmesi yapılır. Küçük eşyalar için uygun olan koliler sarılarak muhafazalı bir şekilde yerleştirilir.

Yeni adrese gelindiğine asansör yeniden kurulur ve balkon veya pencereye uygun bir yere sabitlenerek istiflenmiş eşyalar asansöre yerleştirilir. Eşyalar ev sahibinin uygun gördüğü yerlere yerleştirilerek paketleri açılır ve hasarsız olduğuna kanaat getirildiğinde alınan hizmet başarıyla sonuçlanmış olur.

Yakuplu Evden Eve Taşıma Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

Eşyalar anlaşmada yer alıyorsa montaj işleri de firma tarafından yapılarak müşteriye teslim edilmesi sağlanır. Tüm eşyaların güvenli olarak teslim edilmesi firmanın sorumluluğundadır ve işini bilen firmalar sorumluluğunun farkındadır. Yakuplu evden Evde taşıma profesyonel nakliyat hizmetleri için şehir içine ve dışına taşıma hizmeti alınabilir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir