Büyükçekmece evden eve nakliyat başta nakliye sektöründe odluğu gibi Dünyada ve Türkiye’de bu sektörde çalışan geniş çaplı ve dar çaplı birçok firma yer almaktadır. Ancak her firma aynı hizmeti vermemekte kimilerinde belli bir kalite gözlemlenirken kimilerin de oldukça kötü bir nakliye hizmeti sağladığı görülmektedir.

büyükçekmece evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firması

Büyükçekmece evden eve nakliyat firması seçerken size sunduğu imkanlar incelenmeli ve firmanın özellikleri dikkate alınmalıdır. Eşyalarınızın güvenli ve zararsız bir şekilde teslim edilmesi için tüm hususlar ayrıntılı bir biçimde incelenmelidir.

Firmamız bu sektörde önemli başarılara imza atmış ve kendini her alanda geliştirmiştir. Gerek alanında uzman ve deneyimli ekibiz gerek ekipmanlarımız ile iddiamızı koruyor, sizi memnun edeceğimizin teminatını veriyoruz.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat ve Hizmetlerimiz

Büyükçekmece Evden eve nakliyat tek başına bir hizmet değildir. İçerisinde birçok ayrıntı barındırır ve belli aşamalar içerir. Her aşama kendi içerisinde ayrı bir öneme sahiptir. Evden eve nakliyat ve diğer nakliyat hizmetlerimiz belli bir aşamalar sonrası sunulmaktadır.

Ambalajlama 2
Ambalajlama 2

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz ekspertiz hizmetinin hem müşteri için hem de firmamız için büyük avantajları bulunur. Bu avantajlar sayesinde nakliye hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanır. Ekspertiz ile önceden nakliye yapılacak yer nakliye ekibi gelir ve yapılacak işlemlerin özetini çıkarırlar. Hangi aşamaların yapılacağını belirlerler. Aşamalardan belirlendikten sonra fiyat belirlenir ve sözleşme imzalanır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Nakliye yapacak araçlarımız taşınacak eşyaların miktarına göre temin edilir. Eşyalarınıza uygun boyutta araçlarımız mevcuttur. Araçlarımız temiz ve güvenilirdir. Araç içleri her nakliye öncesi temizlenip nakliye işlemlerine hazırlanır. Araçların içerisinde nem, rutubet ve koku yoktur. Araçları nakliye yapabileceklerine dair belgesi mevcut olan şoförlerimiz kullanmaktadır.

Büyükçekmece Nakliyat Uzman Ekibimiz

Alanında deneyimli uzman ekibimiz işini en iyi şekilde yapmaktadır. Ekipte farklı alanlarda tecrübe sahibi olan birçok eleman bulunur. Dolaplarımızın ve diğer benzeri işlemlerinizin halledilmesi için marangozumuz hizmet vermektedir. Su ve elektrik işlemlerinin halledilmesi için ise tesisatçılarımız görev almaktadır. Eşyalarınız en iyi şekilde ekibimiz tarafından paketlenmekte ve taşınmaktadır.

Ambalajlama 4
Ambalajlama 4

Büyükçekmece Asansörlü Taşımacılık

Evden eve nakliyat hizmetlerimizin arasında güvenli ve kolay taşımacılığa yardımcı olan Büyükçekmece asansörlü taşımacılık hizmeti de yer almaktadır. Ekipmanlarımız son teknolojiye uygun bir şekilde tasarlanır ve kullanılır.

Yüksek binalarda özellikle tercih ettiğimiz bu hizmet eşyalarınızın hasar görmeden kolaylıkla taşınması için birebirdir. Güvenli ve kaliteli hizmet araçlarımızdan biridir.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları yapılacak evden eve nakliyat hizmetine göre farklılık gösterir. Her hizmet içerisinde yer alan koşullara ve hizmet süresine göre değişir. Ekspertiz sonrası size net bir fiyat sunulacaktır. Fiyatlar a kalite hizmet ve işçilik için en uygun olan fiyatlardır. Firmamız kalitesinden asla ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlar. Sigortalı nakliye hizmetini tercih ederek daha güvenli bir nakliye işlemi sağlayabilirsiniz.

Sigortalı nakliye ile yaşanılacak tüm olumsuzluklardan firmamız sorumlu olmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlçemiz de ve diğer tüm İstanbul ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Firmamız sizler için en güvenli, kolay ve hızlı hizmeti sağlıyor. Bizimle hemen iletişime geçerek detaylı bilgi almanız mümkün. Sitemiz üzerinden ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

ambalajlama 2

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye Hizmet Aşamaları

Bazı eşyaların taşıma işleminden önce demonte edilmesi gerekmektedir. Genellikle büyük hacimli mobilyalar bu sınıfa girmektedir. Demonte işlemi, işinin ehli çalışanlar tarafından yapılmalıdır. Mobilyaya zarar vermeden sökülme işlemi tamamlanmalıdır. En ufak bir hata, mobilyanın zarar görmesine ve işlevini kaybetmesine neden olabilmektedir. Böyle bir mobilyanın da taşınmasından ziyade çöpe atılması daha doğru olacaktır.

Büyükçekmece Evden Ve Nakliyat Hizmet Alanlarımız

Büyükçekmece asansörlü nakliyat

Büyükçekmece eşya depolama

Büyükçekmece ofis taşımacılığı

Büyükçekmece parça eşya taşımacılığı

Büyükçekmece şehirler arası nakliyat

Her Büyükçekmece evden eve nakliye firmasının bünyesinde montaj işlerinden anlayan bir personel bulundurulmalıdır. Ancak ne yazık ki çoğu firma bu kurala dikkat etmemektedir. Eşya taşımada görevli olan personelin rastgele demonte işlemi yaptığı durumlara rastlanmaktadır. Bu da eşyaların zarar görmesine yol açmaktadır. Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti sunan firmalar demonte işlemleri için kalifiye çalışanlar bulundurmalıdır. Firmamız tarafından demontaj hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir ve bu iş için kalifiye elemanlar görevlendirilmektedir.

Ambalajlama 5
Ambalajlama 5
Büyükçekmece Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyükçekmece nakliyat hizmet sunumunda, öncelikle hizmet için belirlenen tarih ve saatte görev yerinde bulunulması gerekmektedir. Eşyaların doğru bir şekilde sökülmesi ve ambalajlanması önemlidir. Güvenli bir şekilde taşımaya hazır hale getirilen eşyalar, nakliye araçlarına taşınmalıdır.

Büyükçekmece evden eve taşıma sırasında eşyaların hiçbir yere temas etmeden araçlara yüklenmesi önemlidir. Bazı durumlarda asansörlü taşımacılık yöntemleri kullanılmaktadır. Bu yöntemin de doğru bir şekilde yapılması, eşyaların kısa sürede ve güvenli olarak, istenen adrese götürülmesine dikkat edilmelidir.

Firmamız tarafından sunulan taşıma hizmetlerinde çalışanlarımız tarafından hijyen kurallarına riayet edilmektedir. İş güvenliği ilkeleri göz önünde bulundurularak kaliteli bir hizmetin sunumuna önem verilmektedir. Firmamız, piyasa fiyatının çok altında sunulan hizmet fiyatı ile takdir toplamaktadır. Nakliye hizmeti sunan firmalar arasında fark yaratan bir firmadan hizmet almak için Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, her zaman hazır bulunmaktadır.

3 Yorum

 • Şenlikköy Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] dikkate almakta. Bizler sadece Bakırköy ilçesinde değil İstanbul Büyükçekmece ilçesinde de Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında koşulsuz tek lider […]

 • Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat – YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91 – Esenyurt Nakliyat

  […] Kaynak: Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat – YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91 […]

 • Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat – YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91 | NAKLİYAT SEO | 0542 627 38 42

  […] Kaynak: Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat – YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91 […]

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir