Güngören evden eve nakliyat işi oldukça riskli ve güvene dayalı kurulması gereken bir iştir. Müşterilerin önem verdiği eşyaların taşınması, bu eşyaların hasar görmeden taşınabilmesi ve gideceği yere ulaştırılması çok da kolay olmamaktadır. Güngören Nakliyat olarak mahallemizde uzun yıllardır sürdürdüğümüz nakliye işini daha da büyüterek daha da uzun yıllar yapmayı planlamaktayız.

güngören evden eve nakliyat
güngören evden eve nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat Firmaları Taşınma Süreci

Güngören evden eve nakliyat firmaları olarak taşınacak eşyalarınızın nereye gideceğini önceden bildirmeniz gerekiyor. Bu konuda araç ayarlama işini birkaç gün önceden yapmaktayız. Eşya durumunuz fazla ise daha büyük çapta, az bir eşyaya sahip iseniz daha ufak çapta kamyon ayarlayarak taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Büyük ve kurumsal taşımacılık yapan firmalar arasında varlığımızı sürdürebilmek için kaliteli bir müşteri anlayışı ve mahalle ortamını benimsediğimiz için varlığımızı koruyacağımızı düşünüyoruz. Taşıma işlemini birden fazla personel ile yapmaktayız. Bu da taşınma işleminin daha kısa sürede bitmesini sağlayacaktır. Yakın bir çevrede oturuyor iseniz bu durumda işimiz daha da kolay olmaktadır. Uzak mesafelerde araç izinlerinin alınabilmesi gibi işlemler dahil olacağından biraz maliyetli olabilmektedir. Ancak kısa mesafeler için maliyet biraz daha düşebilmektedir.

nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Taşınacak eşyalarınızın zarar görmemesi için Güngören evden eve nakliyat şirketleri olarak büyük bir dikkat ve özenle çalışmaktayız. Bu konuda bir ihmale yer vermeden çalışıyoruz ve bunun geri dönüşlerini de müşterilerimizden olumlu bir şekilde alıyoruz. Nakliye işleriniz için firmamızı gönül rahatlığı ile deneyimleyebilirsiniz.

Firmamız, İstanbul Güngören bölgesine yaklaşık 30 seneden fazladır hizmet vermekte verdiği hizmetlerle de müşteri bazında memnuniyet ve referansa sahip olmuştur. Taabi ki bu referansları edinmekte kolay olmadı. Ama müşteriyi dinleyerek nasıl bir nakliye hizmeti almak istediğini firmamızdan ne beklediğini iyice analiz ederek göstermiş olduğumuz başarı bunda etkili olmuştur.

Güngören Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliye hizmeti en sağlıklı bir şekilde alabileceğiniz en gözde firmalardan birisi olan olarak sizleri sunduğumuz uygun Güngören evden eve nakliyat fiyatları ile bizimle çalışmaya davet ediyoruz. Bizimle çalışarak nakliyenin aslında profesyonel kişilerce yapıldığı zaman sizler için problem olmaktan çıkacağı gerçeğini asla gözardı etmemeniz gerektiğiniz anlamış olacaksınız.

Bizler işimizi severek yapmanın yanında her işimize  değer katacak şekilde çalışmalar yürütmekteyiz. Amacımız birişi oldu bittiyle yapmak değil, işi iyi bir planlama yaparak daha verimli bir şekilde sunarak müşteride ki gönül yerimizi korumak.

nakliyat11

Güngören Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Ev taşınmalarında nakliyat hizmetine ihtiyaç, evlerdeki eşya miktarının artması ile doğmuştur. Eskiden ev eşyasına çok fazla değer verilmezken şimdilerde tüketimin artması ev eşyalarının satın alımına da yansımış dolayısıyla evlerdeki eşya miktarı da her geçen gün artmıştır. Satın aldığınız eşyaların dışında evlerinize hediye gelen eşyaların nakliyat işlemleri sırasında zarar görmesi, sıradan nakliyecilik yapan firmaları tercih etmeniz durumunda başınıza gelmesi olağan bir durumdur.

Ancak çalışan ve nakliyat sistemlerinin kalitesine güvenen, sizinle bir nakliyat sözleşmesi dâhilinde çalışan firmaları tercih etmek, size çok daha konforlu bir şekilde taşınma imkânı sağlayacaktır. Firmamız da müşterilerinin konfor ve rahatına değer vermekte ve sözleşme dâhilinde nakliyat gerçekleştirmektedir. Güngören evden eve nakliyat parça eşya taşıma alanında uzman haline gelmemiz, teknolojiye duyduğumuz saygının da bir sonucudur.

Güngören Nakliyat; Evden Eve Nakliyede Ambalajlama, Montaj ve Demontaj Hizmetleri

Güngömren nakliyat işlemi, düzenli bir sistem ile yapıldığında oldukça basit ve sorunsuz bir şekilde yapılır. Öncelikle nakliyat gününde çalışanlarımız evinize gelir.  Eşyalarınızı daha önceden, beyaz eşyalar, mobilyalar, kırılgan eşyalar ve kıyafetler olarak gruplara ayırmanız isteniz. Böylece ambalajlama işlemi gerçekleştirilirken eşyalarınız karışmayacak ve çalışanlarımız da mahremiyetinize daha uygun bir şekilde çalışabilecektir.

nakliyat
nakliyat

Gruplandırılan eşyaların her biri kendilerine özel ambalajlar ile kaplanır. Mobilyaların montaj ya da demontajı çalışanlarımız tarafından yapılır. Bu konuda deneyimli çalışanlarımız mobilyalarınıza zarar vermeden söküm işlemlerini gerçekleştirir. Demontaj yapılabilen mobilyaların tek parça halinde taşınması hem daha büyük bir araca gereksinim duyulmasına neden olacak hem de yükleme işlemini zorlaştırılacaktır. Parçalarına ayrılan eşyalarınız yeni evinizde tekrar birleştirilir.

Güngören Evden Eve Nakliyat Eşya Eepolama Ev Eşyası Taşımacılığı

Güngören evden eve nakliyat eşya depolama ev eşyası taşımacılığı esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için hassas davranılır. Eşyaların uzaktan atılması, savrulması gibi durumlar söz konusu olmaz. Her eşyanız yükleme ekibine olması gerektiği gibi sakin bir şekilde iletilir. Eşyalarınızın yüklemesi, araca en uygun ve düzenli şekilde yapılır. Araç içinde eşyaların kompakt bir şekilde birbirinden destek alması sağlanır. Böylece araç sarsıldığında eşyalarınız aralarındaki boşluktan dolayı birbirlerine çarpmaz. Özel nakliyat araçlarımız, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat işlemlerinin her birinden kullanılmakta, kısa mesafelerde nakliye işlemine uygun olmayan araçlar tercih edilmemektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir