Uluslararası nakliyat hizmeti ile gurbetçi kardeşlerimizi buluşturan Avcılar nakliyat firmamız bu hizmeti sayesinde dünyanın 140 ülkesine güvenli ev ofis eşyası taşıma lojistik hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmeti her nakliye firmasının sunmasının imkanı yoktur. Bu hizmet birçok yetki belgesi gerekmekte bu belgeleri almak içinde birçok araç ve ekipmana sahip  olmak gerekmektedir. Normal bir nakliye kamyonu ile uluslararası taşımacılık yapılması mümkün değildir.

uluslararası nakliyat

Beylikdüzü Uluslararası Nakliyat

Türkiye hızla nüfuzu artan bir ülke. Yurt dışında yaşayan milyonlarca göçmenizin olduğunu da unutmayalım. Bu ülkelerde yaşayan birçok gurbetçimiz kesin dönüş yapmak istediklerinde eşyaların taşınmasını gerçekleştirecek güven li bir  firma arayışında olurlar. Yada Türkiye den bu ülkelere gitmek taşınmak isteyen müşteriler güvenli bir firma ararlar. Bu aşamada devreye firmamız girmekte, 30 yıllık  tecrübesi ile bu hizmeti sorunsuz sigortalı ve sözleşmeli olarak ekonomik fiyat avantajı ile gerçekleştirmektedir.

nakliyat
nakliyat

Beylikdüzü uluslararası evden eve nakliyat bu hizmeti global bir şirket ile yapılan karşılıklı sözleşmeler dahilinde ortaklaşa gerçekleştirmekteyiz. Şirketimiz bu hizmette sektörün sayılı firmaları arasındadır. Tüm eşyaların ambalajlamaları itina ile yapılmaktadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Lojistik Hizmetleri

Firmamız ayrıca yurt dışında kısa dönem kalacak olan ve yüksek kira maaliyetleri yüzünden eşyalarını daha uygun ve güvenli muhafaza altına almak adına depolama hizmeti almak isterler. İşte burda devreye giren firmamız bu hizmeti b elkide sektördeki tüm firmalardan daha modern bir şekilde size sunmaktadır. Uluslararası nakliyat ve uluslararası depolama firması olarak bizler ülkemizin vatandaşlarının her daim yanında olduk. Bundan da gurur duyduk. Zaten sizlerin bizlere verdiği destek bizlerin işini ne kadar kaliteli yaptığının kanıtı olmuştur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir