Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat konusunda müşterilerine her zaman kusursuz ve sorunsuz hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Evden Eve Nakliyat taşımacılık konusunda eğitimli personeli ve taşınma işlemleri için özel olarak revize edilmiş geniş araç filosuyla uzun yıllardır değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

avcılar evden eve nakliyat

avcılar evden eve nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması

Başlı başına bir stres kaynağı olan Avcılar evden eve nakliyat firması olarak evden eve nakliye işlemleri şirketimiz deneyimi ile artık bir stres kaynağı olmaktan çıkıyor. Nakliye kalite standartlarımız, ulaştırma bakanlığından alınmış yetki belgelerimiz, her türlü nakliye ihtiyaçlarınıza uygun araç seçeneklerimiz ile evden evden eve ve ofisten ofise nakliye çözümleri sunmaktayız.

Yemek masası, şifonyer ve komidin gibi ev eşyalarınız Kraft tipi havalı kâğıtlar ve oluklu kartonlar ile özenle paketlenir. Tamamen emniyetli bir şekilde sarıldıklarından emin olunduktan sonra evinizden çıkarılarak nakliye aracımıza yüklenir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Avcılar evden eve nakliyat firmaları firmamız beyaz eşyalarınız ise öncelikle dikkatli bir şekilde yetkili Avcılar nakliyat evden eve nakliyat personelimiz tarafından demonte edilir, bağlantıları sökülür ve paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Beyaz eşya gurubu son derece hassas malzemelerden oluşmakta olup, deneyimli paketleme elemanlarımız beyaz eşyalarınız en emniyetli bir şekilde paketlemeleri gerçekleşene kadar bu eşyaları evinizden çıkarmaz.

Güvenli bir şekilde taşınacağından emin olunduktan sonra beyaz eşyalarınızın da evinizden tahliye işlemleri gerçekleştirilerek evinizin önündeki nakliye aracımıza yüklenir. Elektronik grubu eşyalarınızın ise öncelikle parçalara ayırılabilecek kısımları ayrılmakta sonrasında havalı ambalaj malzemeleri ile sarılarak nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Mobilyalarınızın ise önce demonte işlemleri gerçekleştirilmekte sonrasında da havalı Kraft kâğıtlı naylonlarla sarılarak taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

avcılar asansörlü taşıma

avcılar asansörlü taşıma

Avcılar Evden Eve Nakliyat Ambalajlı Taşıma

Evden eve taşınmalarının ve sanayi tipi nakliyelerinin en yoğun olarak yaşandığı bir bölge olan Avcılar’ de İstanbul’ un bu popüler semtinde nakliye hizmetleri vermekteyiz. Avcılar Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan şirketimiz geniş ve her talebe uygun nakliye araç filosu, eğitimli uzman taşıma elemanları, günden güne artan müşteri sayısı ile kaliteli nakliye hizmetleri denildiğinde tek adresiniz. Sigortalı olarak yapılan eşya taşımacılığı ile sektörde garantili ve güven dolu taşımacılık faaliyetleri yürütmekteyiz. Çalışmalarımızı yüksek iş disiplini ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak yapmaya devam ediyoruz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilecekler

Taşınma kimisi için oldukça büyük bir heyecan ve mutluluk yaratsa da bunun belki de en tatsız kısmı eşya taşıma işlemidir. Yorucu ve bir o kadar komplike düşünmeyi gerektiren bu süreç ancak profesyonel bir Avcılar evden eve nakliyat firması ‘nın desteği ile halledilebilir.

Profesyonel olan bir ekiple çalışan ve eşyalarınıza sigorta yapan firmalar bulmak güç olabilir. Bu biraz zaman gerektiren süreç olduğu için firma bulmak son günlere bırakılmamalı, öncesinde araştırmaya girilmelidir. Bulduğunuz firmayla her detayı konuşma taşınma süreciniz için önemli olacaktır.

Avcılar Nakliyat İşleminde Dikkat Edilecek Adımlar Nelerdir?

Öncelikle yukarıda da söylediğimiz gibi her detayı paylaşmak önemlidir. Yani firmanızla konumunuzu, apartmanınızın ya da evinizin durumunu, kaçıncı katta oturduğunuzu, merdiven sayınızı, asansörün eşya kullanımı için kullanılıp kullanılmayacağını, sokağın darlığı, aracın durması için boş yerin olup olmaması gibi konuları paylaşmalısınız. Aksi takdirde taşınma günü yaşayacağınız sorunlar oldukça uzun süren saatler boyu gecikme yaşamanıza bile neden olabilir.

Avcılar nakliyat firması için bir eşya listesi hazırlayın. Bu listeyi hem kendiniz için hem de firma için kullanın. Paketlenen taşınacak tüm eşyalarınızın yazılı olması eşya kaybolma ihtimalini fazlasıyla azaltacaktır. Plaka kodu istemeniz de son derece önemlidir. Her  ne kadar firmaya güven duysanız bile önlem almak adına eşyalarınızın taşındığı aracın plakasını isteyin. Buna yanaşmayan firmalarla anlaşma yapmaktan da uzak durmalısınız.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliye İşleminde Sigorta Ne Kadar Önemlidir?

Taşınacak eşyalarınızın arasında sizin için oldukça önemli parçalar bulunuyorsa ve hiç bir şekilde zarar gelmemesini istiyorsanız bunlar için özel sigortalar uygulayabilirsiniz. Firmaların sunduğu sigortalar sadece aracın yanmasına ve kaza yapmasına yönelik olduğu için hasar, çizik, kırılma gibi durumları karşılamaz.

Fakat bu gibi durumlar da eşya sahipleri için büyük bir sorun haline gelebilir. Bu nedenle en mantıklısı Avcılar evden eve nakliye firmasının sigorta kapsamını inceleyerek hangi durumları karşılayacağını öğrenmektir. Bu sigorta size eksik geliyorsa kendiniz özel bir sigorta yaptırmayı düşünebilir, bunun için firmanın sağladığı ek bir hizmet olup olmadığını sorabilirsiniz.

Avcılar Evden Eve Taşıma Güvenli Taşımacılık

Evini taşımak zorunda olanların ilk iş olarak taşınma işleri için hizmet alabileceği evden eve nakliyat hizmeti için anlaşma yapması gerekir. Eşyanın paketlenmesinden, taşınmasına ve yeni eve yerleşimine kadar istenilen tüm hizmetlerin sunulduğu firmalar araştırılmalıdır. Taşınma konusunda endişeli olan ev sahipleri taşıtılacak eşyanın zarar görmemesini ister. Nakliyat firmaları seçiminde titiz davranılmalı ve taşımacılıkta sigorta yapılıp yapılmayacağı öğrenilmelidir.

Taşımacılık işi hafife alınacak bir iş olmadığı için taşınırken eşyanın zarar görmemesi önemlidir. Avcılar evden eve taşıma için firmayla anlaşma aşamasında firmanın ekspertiz raporu da düzenlemesi ve müşteriyle firma arasında sözleşme yapılmış olması gerekir. Eve keşif için gelecek olan personel taşınacak eşyanın miktarına göre ve taşınacak adresin uzaklığını değerlendirerek fiyatlandırma yapar ve raporda alınacak fiyatta yer alır.

nakliyat 3

nakliyat 3

Avcılar Evden Eve Nakliyat Eşyaların Paketlenmesi ve Taşınması

Paketleme işlerini de firmaya yaptırmak isteyenler için firma çalışanları eşyaları kırılmayacak ve hasar görmeyecek şekilde paketleme işini de yapar. Avcılar evden eve nakliyat için ezilmeyen ambalajlarla paketlenme işlemleri yapılarak eşyaların zarar görmemesine azami dikkat edilir. Eşyanın alınacağı yerden taşınacağı yerin yüksekliğine göre ihtiyaç bulunuyorsa nakliye işleri için asansörlü araçlar kullanılması gerekir.

Yükü ağır ve ebat olarak büyük olan eşyalar asansörle aşağı indirilerek araca istiflenir. Gideceği yere taşınan eşyalar firma personelleri tarafından eşyanın yerleşeceği yere uygun olarak yerleştirilmesi yapılır. Paketlenen eşyalar açılarak hasar tespiti yapılır. Herhangi bir zararın olması durumunda sigorta yapılmış eşyaların bedeli firmanın sorumluluğundadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları Taşımacılıkta Kalite Önemlidir

Taşımacılık hizmeti hafife alınacak bir konu değildir. Eşyanın taşınacağı firmanın titizlikle seçilmesi ve eşyanın zarar görmemesi önemlidir. Bu konuda firma yaptığı sigorta kapsamında titizlikle davranmaya özen göstermesi gerekir.

Şehir içine veya dışına yapılacak olan taşıma işlerinde eşyalara hassas davranılır ve ekspertiz hizmetiyle her şey rapor halinde hazırlanır. Eşyaları taşıtmak için uygun fiyatta anlaşma yapılması önemlidir. Alınacak ücretin de raporda belirtilmesi üzerine hasarsız taşıma bedeli aynen anlaşma yapıldığı şekilde müşteriden tahsil edilir. Avcılar evden eve nakliyat fiyatları işlerinde sorumluluk alan firmalar işlerini en iyi şekilde yapmaya özen gösterir.

, , , , ,
About admin
2 Comments
  1. […] dediğimizde bir hizmeti içeren birçok hizmetten bahsediyoruz. Avcılar evden eve nakliye nin sorunsuz gerçekleşmesi için gereken tüm yan hizmetleri (montaj, ambalajlama, paketleme) […]

  2. Sadece evinizi yükünüzü değil sorumluluk taşıyoruz

Müşteri Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05352125991