Avcılar evden eve nakliyat firmamız beyaz eşyalarınız ise öncelikle dikkatli bir şekilde yetkili evden eve nakliyat personelimiz tarafından demonte edilir, bağlantıları sökülür ve paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Beyaz eşya gurubu son derece hassas malzemelerden oluşmakta olup, deneyimli paketleme elemanlarımız beyaz eşyalarınız en emniyetli bir şekilde paketlemeleri gerçekleşene kadar bu eşyaları evinizden çıkarmaz.

avcılar evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Güvenli bir şekilde taşınacağından emin olunduktan sonra beyaz eşyalarınızın da evinizden tahliye işlemleri gerçekleştirilerek evinizin önündeki nakliye aracımıza yüklenir. Elektronik grubu eşyalarınızın ise öncelikle parçalara ayırılabilecek kısımları ayrılmakta sonrasında havalı ambalaj malzemeleri ile sarılarak nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Mobilyalarınızın ise önce demonte işlemleri gerçekleştirilmekte sonrasında da havalı Kraft kâğıtlı naylonlarla sarılarak taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Evden eve taşınmalarının ve sanayi tipi nakliyelerinin en yoğun olarak yaşandığı bir bölge olan Avcılar’ de İstanbul’ un bu popüler semtinde nakliye hizmetleri vermekteyiz. Avcılar evden eve nakliyat firmaları denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan şirketimiz geniş ve her talebe uygun nakliye araç filosu, eğitimli uzman taşıma elemanları, günden güne artan müşteri sayısı ile kaliteli nakliye hizmetleri denildiğinde tek adresiniz. Sigortalı olarak yapılan eşya taşımacılığı ile sektörde garantili ve güven dolu taşımacılık faaliyetleri yürütmekteyiz. Çalışmalarımızı yüksek iş disiplini ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak yapmaya devam ediyoruz.

ambalajlama

Avcılar Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilecekler

Taşınma kimisi için oldukça büyük bir heyecan ve mutluluk yaratsa da bunun belki de en tatsız kısmı eşya taşıma işlemidir. Yorucu ve bir o kadar komplike düşünmeyi gerektiren bu süreç ancak profesyonel bir Avcılar evden eve nakliye firması ‘nın desteği ile halledilebilir. Profesyonel olan bir ekiple çalışan ve eşyalarınıza sigorta yapan firmalar bulmak güç olabilir. Bu biraz zaman gerektiren süreç olduğu için firma bulmak son günlere bırakılmamalı, öncesinde araştırmaya girilmelidir. Bulduğunuz firmayla her detayı konuşma taşınma süreciniz için önemli olacaktır.

Öncelikle yukarıda da söylediğimiz gibi her detayı paylaşmak önemlidir. Yani firmanızla konumunuzu, apartmanınızın ya da evinizin durumunu, kaçıncı katta oturduğunuzu, merdiven sayınızı, asansörün eşya kullanımı için kullanılıp kullanılmayacağını, sokağın darlığı, aracın durması için boş yerin olup olmaması gibi konuları paylaşmalısınız. Aksi takdirde taşınma günü yaşayacağınız sorunlar oldukça uzun süren saatler boyu gecikme yaşamanıza bile neden olabilir.

nakliyat ykleme

Avcılar Evden Eve Nakliyat İşleminde Dikkat Edilecek Adımlar Nelerdir?

Avcılar evden eve nakliyat firması için bir eşya listesi hazırlayın. Bu listeyi hem kendiniz için hem de firma için kullanın. Paketlenen taşınacak tüm eşyalarınızın yazılı olması eşya kaybolma ihtimalini fazlasıyla azaltacaktır. Plaka kodu istemeniz de son derece önemlidir. Her  ne kadar firmaya güven duysanız bile önlem almak adına eşyalarınızın taşındığı aracın plakasını isteyin. Buna yanaşmayan firmalarla anlaşma yapmaktan da uzak durmalısınız.

Taşınacak eşyalarınızın arasında sizin için oldukça önemli parçalar bulunuyorsa ve hiç bir şekilde zarar gelmemesini istiyorsanız bunlar için özel sigortalar uygulayabilirsiniz. Firmaların sunduğu sigortalar sadece aracın yanmasına ve kaza yapmasına yönelik olduğu için hasar, çizik, kırılma gibi durumları karşılamaz.

Avcılar Evden Eve Taşıma İşleminde Sigorta Ne Kadar Önemlidir?

Fakat bu gibi durumlar da eşya sahipleri için büyük bir sorun haline gelebilir. Bu nedenle en mantıklısı Avcılar evden eve taşıma firmasının sigorta kapsamını inceleyerek hangi durumları karşılayacağını öğrenmektir. Bu sigorta size eksik geliyorsa kendiniz özel bir sigorta yaptırmayı düşünebilir, bunun için firmanın sağladığı ek bir hizmet olup olmadığını sorabilirsiniz.

Evini taşımak zorunda olanların ilk iş olarak taşınma işleri için hizmet alabileceği evden eve nakliyat hizmeti için anlaşma yapması gerekir. Eşyanın paketlenmesinden, taşınmasına ve yeni eve yerleşimine kadar istenilen tüm hizmetlerin sunulduğu firmalar araştırılmalıdır. Taşınma konusunda endişeli olan ev sahipleri taşıtılacak eşyanın zarar görmemesini ister. Gürpınar Nakliyat firmaları seçiminde titiz davranılmalı ve taşımacılıkta sigorta yapılıp yapılmayacağı öğrenilmelidir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Güvenli Taşımacılık

Taşımacılık işi hafife alınacak bir iş olmadığı için taşınırken eşyanın zarar görmemesi önemlidir. Avcılar evden eve taşıma için firmayla anlaşma aşamasında firmanın ekspertiz raporu da düzenlemesi ve müşteriyle firma arasında sözleşme yapılmış olması gerekir. Eve keşif için gelecek olan personel taşınacak eşyanın miktarına göre ve taşınacak adresin uzaklığını değerlendirerek fiyatlandırma yapar ve raporda alınacak fiyatta yer alır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.