Avcılar evden eve nakliyat firmamız beyaz eşyalarınız ise öncelikle dikkatli bir şekilde yetkili Avcılar nakliyat evden eve nakliyat personelimiz tarafından demonte edilir, bağlantıları sökülür ve paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Beyaz eşya gurubu son derece hassas malzemelerden oluşmakta olup, deneyimli paketleme elemanlarımız beyaz eşyalarınız en emniyetli bir şekilde paketlemeleri gerçekleşene kadar bu eşyaları evinizden çıkarmaz.

avcılar evden eve nakliyat
avcılar evden eve nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Güvenli bir şekilde taşınacağından emin olunduktan sonra beyaz eşyalarınızın da evinizden tahliye işlemleri gerçekleştirilerek evinizin önündeki nakliye aracımıza yüklenir. Elektronik grubu eşyalarınızın ise öncelikle parçalara ayırılabilecek kısımları ayrılmakta sonrasında havalı ambalaj malzemeleri ile sarılarak nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Mobilyalarınızın ise önce demonte işlemleri gerçekleştirilmekte sonrasında da havalı Kraft kâğıtlı naylonlarla sarılarak taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Evden eve taşınmalarının ve sanayi tipi nakliyelerinin en yoğun olarak yaşandığı bir bölge olan Avcılar’ de İstanbul’ un bu popüler semtinde nakliye hizmetleri vermekteyiz. Avcılar evden eve nakliyat firmaları denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan şirketimiz geniş ve her talebe uygun nakliye araç filosu, eğitimli uzman taşıma elemanları, günden güne artan müşteri sayısı ile kaliteli nakliye hizmetleri denildiğinde tek adresiniz. Sigortalı olarak yapılan eşya taşımacılığı ile sektörde garantili ve güven dolu taşımacılık faaliyetleri yürütmekteyiz. Çalışmalarımızı yüksek iş disiplini ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak yapmaya devam ediyoruz.

nakliyat8

Avcılar Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilecekler

Taşınma kimisi için oldukça büyük bir heyecan ve mutluluk yaratsa da bunun belki de en tatsız kısmı eşya taşıma işlemidir. Yorucu ve bir o kadar komplike düşünmeyi gerektiren bu süreç ancak profesyonel bir Avcılar evden eve nakliye firması ‘nın desteği ile halledilebilir.

Profesyonel olan bir ekiple çalışan ve eşyalarınıza sigorta yapan firmalar bulmak güç olabilir. Bu biraz zaman gerektiren süreç olduğu için firma bulmak son günlere bırakılmamalı, öncesinde araştırmaya girilmelidir. Bulduğunuz firmayla her detayı konuşma taşınma süreciniz için önemli olacaktır.

Avcılar Nakliyat İşleminde Dikkat Edilecek Adımlar Nelerdir?

Öncelikle yukarıda da söylediğimiz gibi her detayı paylaşmak önemlidir. Yani firmanızla konumunuzu, apartmanınızın ya da evinizin durumunu, kaçıncı katta oturduğunuzu, merdiven sayınızı, asansörün eşya kullanımı için kullanılıp kullanılmayacağını, sokağın darlığı, aracın durması için boş yerin olup olmaması gibi konuları paylaşmalısınız. Aksi takdirde taşınma günü yaşayacağınız sorunlar oldukça uzun süren saatler boyu gecikme yaşamanıza bile neden olabilir.

 • Avcılar eşya taşımacılığı
 • Avcılar asansörlü eşya nakliyesi
 • avcılar parça eşya taşıma
 • avcılar şehiriçi nakliyat firmaları
 • avcılar evden eve nakliyeciler

Avcılar nakliyat firması için bir eşya listesi hazırlayın. Bu listeyi hem kendiniz için hem de firma için kullanın. Paketlenen taşınacak tüm eşyalarınızın yazılı olması eşya kaybolma ihtimalini fazlasıyla azaltacaktır. Plaka kodu istemeniz de son derece önemlidir. Her  ne kadar firmaya güven duysanız bile önlem almak adına eşyalarınızın taşındığı aracın plakasını isteyin. Buna yanaşmayan firmalarla anlaşma yapmaktan da uzak durmalısınız.

Avcılar Evden Eve Taşıma İşleminde Sigorta Ne Kadar Önemlidir?

Taşınacak eşyalarınızın arasında sizin için oldukça önemli parçalar bulunuyorsa ve hiç bir şekilde zarar gelmemesini istiyorsanız bunlar için özel sigortalar uygulayabilirsiniz. Firmaların sunduğu sigortalar sadece aracın yanmasına ve kaza yapmasına yönelik olduğu için hasar, çizik, kırılma gibi durumları karşılamaz.

Fakat bu gibi durumlar da eşya sahipleri için büyük bir sorun haline gelebilir. Bu nedenle en mantıklısı Avcılar evden eve taşıma firmasının sigorta kapsamını inceleyerek hangi durumları karşılayacağını öğrenmektir. Bu sigorta size eksik geliyorsa kendiniz özel bir sigorta yaptırmayı düşünebilir, bunun için firmanın sağladığı ek bir hizmet olup olmadığını sorabilirsiniz.

Avcılar Evden Eve Taşıma Güvenli Taşımacılık

Evini taşımak zorunda olanların ilk iş olarak taşınma işleri için hizmet alabileceği evden eve nakliyat hizmeti için anlaşma yapması gerekir. Eşyanın paketlenmesinden, taşınmasına ve yeni eve yerleşimine kadar istenilen tüm hizmetlerin sunulduğu firmalar araştırılmalıdır. Taşınma konusunda endişeli olan ev sahipleri taşıtılacak eşyanın zarar görmemesini ister. Nakliyat firmaları seçiminde titiz davranılmalı ve taşımacılıkta sigorta yapılıp yapılmayacağı öğrenilmelidir.

Taşımacılık işi hafife alınacak bir iş olmadığı için taşınırken eşyanın zarar görmemesi önemlidir. Avcılar evden eve taşıma için firmayla anlaşma aşamasında firmanın ekspertiz raporu da düzenlemesi ve müşteriyle firma arasında sözleşme yapılmış olması gerekir. Eve keşif için gelecek olan personel taşınacak eşyanın miktarına göre ve taşınacak adresin uzaklığını değerlendirerek fiyatlandırma yapar ve raporda alınacak fiyatta yer alır.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyatçılar Eşyaların Paketlenmesi ve Taşınması

Paketleme işlerini de firmaya yaptırmak isteyenler için firma çalışanları eşyaları kırılmayacak ve hasar görmeyecek şekilde paketleme işini de yapar. Avcılar evden eve nakliyat için ezilmeyen ambalajlarla paketlenme işlemleri yapılarak eşyaların zarar görmemesine azami dikkat edilir. Eşyanın alınacağı yerden taşınacağı yerin yüksekliğine göre ihtiyaç bulunuyorsa nakliye işleri için asansörlü araçlar kullanılması gerekir.

Yükü ağır ve ebat olarak büyük olan eşyalar asansörle aşağı indirilerek araca istiflenir. Gideceği yere taşınan eşyalar firma personelleri tarafından eşyanın yerleşeceği yere uygun olarak yerleştirilmesi yapılır. Paketlenen eşyalar açılarak hasar tespiti yapılır. Herhangi bir zararın olması durumunda sigorta yapılmış eşyaların bedeli firmanın sorumluluğundadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları Taşımacılıkta Kalite Önemlidir

Taşımacılık hizmeti hafife alınacak bir konu değildir. Eşyanın taşınacağı firmanın titizlikle seçilmesi ve eşyanın zarar görmemesi önemlidir. Bu konuda firma yaptığı sigorta kapsamında titizlikle davranmaya özen göstermesi gerekir.

Şehir içine veya dışına yapılacak olan taşıma işlerinde eşyalara hassas davranılır ve ekspertiz hizmetiyle her şey rapor halinde hazırlanır. Eşyaları taşıtmak için uygun fiyatta anlaşma yapılması önemlidir. Alınacak ücretin de raporda belirtilmesi üzerine hasarsız taşıma bedeli aynen anlaşma yapıldığı şekilde müşteriden tahsil edilir. Avcılar evden eve nakliyat fiyatları işlerinde sorumluluk alan firmalar işlerini en iyi şekilde yapmaya özen gösterir.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat Şirketleri, Sizinle Birlikte Her Yere

Avcılar evden eve nakliyat şirketleri sektöründe öncü firmalar arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Alanımızda uzman ekibimiz ve çalışma arkadaşlarımız yanı sıra güvenli ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde evden eve nakliyat işleminde akla gelen ilk firmalardan biriyiz. Son zamanlarda sıkça ismini duyduğumuz evden eve nakliyat işleminde bizler köklü firmamız yanı sıra uzman ekibimiz sayesinde oldukça iddialıyız.

Müşteri memnuniyetli ve güvenli, sağlam taşımacılık esasları üzerin kurulan firmamız her geçen gün büyümekte ve ilerlemekte. Sadece şehir içi değil şehirler arası mesafelerde de evden eve nakliyatınızı güvenli şekilde yapmakta ve istediğiniz adreslere teslim etmekteyiz.

Avcılar Asansörlü Evden Eve Taşıma Asansörlü Nakliye Firmaları

Bizler Avcılar evden eve nakliyat yaptığımız tüm ev ve ofislerde teknolojik ekipmanlar ile eşyaların ambalajlanması, taşınması ve kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda eşyalarınıza sigorta ile güven kapsamına almaktayız. Böylelikle eşyalarınıza gelebilecek her hangi hasarı veya zararı tazmin etmekteyiz. Bizler sadece evden eve nakliyat yapmakla kalmıyoruz profesyonel taşımacılık yapmamız ile sektörde tanınmaktayız.

Avcılar Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Sık yaşanın sorunlardan bir tanesi taşınan eşyalarda kırılma, hasar veya herhangi bir sorun akabinde karşılaşılan sorun ve eşyaların zarar görmesi. Bizler siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını düşünerek teknolojik ekipmanlar ile taşımacılık yaptığımız için hasarları minumuma indirgemekteyiz. Keza yaptığımız tüm taşımalarda sigorta garantisi vermekteyiz ve zarara uğrayan eşyalarınızın zararının tazmin etmekteyiz. Amacımız hasarsız teslim ve güvenli Avcılar şehirler arası evden eve nakliyat prensibi doğrultusunda çalışmaktır.

13 Yorum

 • Melise bozkır

  Avcilardan beylikdüzüne olan taşınmamızda erdem bey ekibine gösterdikleri saygı ve òzveriden ötürü çok teşekkür ederiz vede kesinlikle tavsiye ederim

 • Gökçebey Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] paketleme malzemesi ve ekip sayısına karar verilmektedir. Zonguldak bölgesi kadar istanbul avcılar nakliyat bölgeside kentsel dönüşümle beraber büyük ölçekli taşınmaların yaşandığı bölge […]

 • Cevizlibağ Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] sağlanması sonrasında eğer ki herhangi bir eş dost aileden biri taşınacak olursa ona avcılar nakliyat firmamızı önermesi söz konusu […]

 • Beştelsiz Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] işlemi gerçekleşir. Bu sökülen eşyalar yeni evde paketlerden çıkartılarak monte edilir. Avcılar evden eve nakliyat olarak firmamızın sunduğu hizmet hem kaliteli hem de […]

 • Kartaltepe Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] başladığı Avcılar da da nakliye hizmetler. için tercih edilirken asla şüphe duyulmayan avcılar evden eve nakliyat firmaları içerisinde […]

 • Avcılar Evden Eve Nakliyat – Nakliyat Tanıtım Yazıları

  […] Kaynak: Avcılar Evden Eve Nakliyat […]

 • Avcılar Evden Eve Nakliyat – YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91 – Esenyurt Nakliyat

  […] Kaynak: Avcılar Evden Eve Nakliyat – YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91 […]

 • Alaplı Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] bulunduğu ortamdan ayrılması ve yeni ortama kurulumu teknik bilgi gerektirir. Bu konuda lider Avcılar nakliyat firmamız her türlü teknik donanıma sahiptir. Yapılan çalışmalar içinde teknik bilgiler […]

 • Çandır Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] eşyalara uygulanacak taşıma sırasında da her zaman aynı özeni gösterecektir. Firmamız avcılar evden eve nakliyat işlemleri sırasında kısa sürede lider hale […]

 • Aydıncık Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] en sağlıklı şekilde sonuçlanması tercihimizken aynı zamanda samimi de iletişim bekleriz. Avcılar evden eve nakliye kesintisiz 7/24 saat müşteri hizmetleri ile size hem alanda bilgi vermeye hem de nakliye […]

 • Çınarcık Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] herhangi bir zararın önüne geçerek maddi boyutta zarar görmenizi önlüyoruz. Sizde Avcılar evden eve nakliyat taşımacılık sayesinde rahat bir süreç geçirmek için randevu […]

 • Üsküdar Evden Eve Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] bize ulaşan geri bildirimleri detaylıca analiz edip değerlendiriyoruz. Bu pazarda, Avcılar evden eve nakliye olarak edindiğimiz amaç ise uygun fiyata kaliteli […]

 • Uluslararası Nakliyat - YAĞMUR Nakliyat 0535 212 59 91

  […] nakliyat hizmeti ile gurbetçi kardeşlerimizi buluşturan Avcılar nakliyat firmamız bu hizmeti sayesinde dünyanın 140 ülkesine güvenli ev ofis eşyası taşıma lojistik […]

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir