Gökçebey evden eve nakliyat olarak uzun yıllardır Gökçebey’ de ve Zonguldak ‘ın diğer ilçelerinde hizmet vermekte olan firmamız profesyonel olarak nakliyat ve taşımacılık işlemleri gerçekleştirmektedir. Yeni bir eve ya da ofise taşınacak olmak aslında oldukça hoş ve heyecanlı bir duygudur. Ancak taşınma esnasında eşyaların güvenli bir şekilde nakledilebilmesi için yapılması gereken birçok şey yapılması gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi ise tüm eşyaların mahiyetlerine göre sarılarak paketlenmesi aşamasıdır.

gökçebey evden eve nakliyat
gökçebey evden eve nakliyat

Gökçebey Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bir hayli zaman alan ve yorucu bir süreç olan eşya paketleme aşaması konusunda Gökçebey  evden eve nakliyat olarak tüm eşyalarınızı detaylı ve özenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirmekteyiz. Her birisi deneyimli ve uzman olan personelimiz ve gerekli tüm ekipmanlarımızla eşyalarınızı profesyonel bir şekilde hazırlayarak yeni adresinize taşıyor ve yeniden kurulumlarını sağlıyoruz.

Size kalan tek işse yeni eviniz ya da ofisinizin tadını çıkarmak olacaktır. Gökçebey Nakliyat olarak vermiş olduğumuz nakliyat hizmetleri sıradan nakliye hizmetlerinden oldukça farklıdır.

Ambalajlama 1
Ambalajlama 1

Gökçebey Nakliyat İle Verilen Hizmetler

Eski nakliyat anlayışında yalnızca müşteri tarafından taşınmaya hazır hale getirilen eşyaların nakliyesi yapılırken Gökçebey Nakliyat ile bunun yanı sıra daha birçok hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

Ambalajlama 3
Ambalajlama 3
  • Tüm mutfak eşyaları, beyaz eşyalar ve diğer ev eşyalarınızın paketlenmesi
  • Sökülebilir mobilyalarınızın montaj ve demontaj işlemlerinin yapılması
  • Paketlenen tüm eşyaların sırasıyla ve güvenli bir şekilde araca yerleştirilmesi
  • Yeni eviniz ya da ofisinize ulaştırılan eşyaların araçtan yeni eve taşınması
  • Paketlenmiş olan eşyaların paket ve ambalajlarından çıkartılarak yeniden monte edilmesi ve yerleştirilmesi

Bu hizmetleri verirken önceliğimiz eşyalara göre ambalaj malzemesini belirlemek, uygun eşyaya uygun paketleme yöntemi kullanmaktır.

Gökçebey Evden Eve Nakliyat Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Gökçebey evden eve nakliyat hizmetlerinden yaralanabilmek için 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve taşınma süreciniz için bir randevu talebi oluşturabilirsiniz. Randevu talebiniz sonrasında ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızın kapasitesine göre gerekli olacak taşınma planının oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Bu aşamada eşyalarınız için gerekli olacak olan araç, paketleme malzemesi ve ekip sayısına karar verilmektedir. Zonguldak bölgesi kadar istanbul avcılar nakliyat bölgeside kentsel dönüşümle beraber büyük ölçekli taşınmaların yaşandığı bölge olmuştur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir