Cevizlibağ evden eve nakliyat olarak en iyi hizmeti veren, yıllara meydan okuyarak gelişen, kaliteden ödün vermeden saygı çerçevesinde, eğitimli ve deneyimli personel, sigorta kapsamı adı altında çalışan, planlı iş yürütme, güvenilir paketleme, geniş filo araç, müşteri görüş ve önerilerine dayanarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Paketlenmeden araca yüklenen eşyalarda hasar, zedelenme vb. durumlar gözlemlenebilir. Bunun için Cevizlibağ evden eve nakliye firması eşyaları baloncuklu naylon, köpükler, kartonlar ve ambalaj kağıtlarıyla paketler. Bu paketleme sayesinde araç içinde uzun saatler boyunca hasarsız sonuç elde edilir.

cevizlibağ evden eve nakliyat
cevizlibağ evden eve nakliyat

Cevizlibağ Evden Eve Nakliyat Firmaları Nakliye Hizmeti

Güvenilir taşımacılık hizmetinin adresi olan bu firma, eşyaların güvenliği için sigorta yapmaktadır. Müşteri eşyaları teker teker özel olarak eğitimli elemanlar tarafından paketlenir. Cevizlibağ evden eve nakliyat nakliye paketleme sonrası dikkatle geniş araçlara taşınır. Yol esnasında oluşabilecek sarsıntı yada çukura girme gibi durumlarda eşyalarda hasar görülmez. Nedeni ise sağlıklı paketlenmeleri ve titizlikle dizilmeleridir.

nakliyat11

Cevizlibağ Nakliyat Evden Eve Nakliye Avantajları

Firma tarafından isteğe göre ücretsiz ekspertiz hizmeti verilir. Bu hizmet sayesinde müşteriler nakliyat öncesi fiyatı öğrenmiş olur. Evdeki eşyaların paketlenmesi ve taşıma işlemi elemanlar tarafından yapılır ve müşteriler bakkallardan karton toplayıp günlerini paketlemeye vermek zorunda kalmazlar. Çünkü paketlemede kullanılan karton, köpük, naylon ve kağıtlar Cevizlibağ nakliyat  nakliye firması tarafından karşılanır. Evdeki büyük eşyaların demonte işlemide firmanın çalışanları tarafından gerçekleştirilir ve demonte edilen eşyalar yeni evde monte edilerek eski haline getirilir.

ambalajlama

Cevizlibağ Evden Eve Nakliyat Firması

Müşteri eşyalarının paketlenmesinde kaliteli ambalajlarla birlikte eğitimli, deneyimli, güleryüzlü ve müşteri görüşlerine açık elemanlar tarafından hizmet verilir. Ekspertiz hizmeti alan müşteri eşyaları ise küçük açık kasa araçlarda değil kaliteli geniş filo araçlarda taşınır. 0 hata ve %100 başarı ile müşteri memnuniyetini sağlayan Cevizlibağ evden eve nakliyat firması, kalitesinden ödün vermez ve sağlıklı paketleme hizmeti ile müşteri değerlerini benimser.

Müşteriye saygı duymak aslında kaliteli hizmet sunmak demektir. Çünkü müşterinin memnuniyeti sağlanması sonrasında eğer ki herhangi bir eş dost aileden biri taşınacak olursa ona avcılar nakliyat firmamızı önermesi söz konusu olur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir