Çandır evden eve nakliyat firmamıza taleplerinizle ulaştığınızda eşyanın tespiti taşıma planının hazırlanması ve fiyatın ve sizlerin ön taleplerinin alınması için ücretsiz olarak sizlere ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Uzman personellerimiz dahilinde sizlerinde müsait olduğu bir zaman diliminde evinizi ziyaret edip eşyaların boyutu türünü ve nasıl taşınacağını belirliyoruz. Ona göre personel sayısı, ambalaj çeşidi, ve ekipman gereksinimlerini ayarlıyoruz. az bir eşyanız var ise neden çok personel ile yada büyük boy bir araç ile gelip size ekonomik açıdan ekstra bir maliyet yükleyelim ki…Bu sayede daha hızlı pratik ve ekonomik bir nakliye imkanına da kavuşuyorsunuz.

çandır evden eve nakliyat
çandır evden eve nakliyat

Çandır Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız sadece Çandır bölgesinde değil Türkiye ‘nin 81 ilinde nakliye ve taşımacılık hizmetinde 81 ile yayılmış şubeleri ile bir marka olmayı müşterisinden tam not almayı başarmıştır. Amacımız hizmet vermek kadar verdiği hizmetten alnının akı ile çıkabilmektir.

Çandır eden eve nakliyat firması olarak taşıma sırasında ilk önceliğimiz eşyaların yükleme araç içinde ve boşaltmada güvenliğini sağlamaktır. Burda en çok dikkat edilmesi gereken eşyaların er hangi bir çarpma düşme devrilme yada sarsıntıya karşı oluşabilecek zararların önüne geçmektir. Bunun içinde ambalajlama ve araç içi yerleştirme çok önemlidir. Ambalajlama için özel eğittiğimiz personellerimiz bulunmakta, kullandığımız birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile bu sorunu kolayca aşmaktayız.

nakliyat

Çandır Nakliyat Şehirler Arası Nakliye Parça Eşya Taşıma

Mobilyaların monte demontesi, beyaz eşyaların sökülmesi yerinde tekrar yerleştirilmesi işlemini işinde uzman usta elemanlarımız gerçekleştirmektedir. Önemli ziynet eşyalarınızı belge ve evraklarınızı taşıma sırasında yanınıza almanızı öneririz . Gerekirse özel hazırlanmış kilitli çelik kasalarda muhafaza ederiz.

Yeni adresinizde isteğiniz doğrultusunda sizlerin dediği yere eşyalarınızı yerleştirebiliriz. Bugün hizmet sonrası oluşan yüzünüzdeki gülümseme işimizi doğru yapmamızın mutluluğu, bize tüm yorgunluğumuzu unutturmaktadır.

Ambalajlama 10
Ambalajlama 10

Çandır Evden Eve Nakliyat: Bizlerle Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Firmamız istenilen bölgelere her zaman eşyalarınızın çok daha kısa süre içerisinde ulaşması için yapmanız gereken tek şey bu alanda firmamız ile bu adresten kısa sürede iletişime geçmektir. Çandır evden eve nakliyat taşımacılık alanında sizin için her anlamda değer verdiğiniz eşyalara uygulanacak taşıma sırasında da her zaman aynı özeni gösterecektir. Firmamız avcılar evden eve nakliyat işlemleri sırasında kısa sürede lider hale gelmiştir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir