Alaplı evden eve nakliyat olarak İnceleme ekibi geldiğinde gerekli şartlar için bilgi alınmalıdır. Bilgi içerisinde eşyaların sigorta şartları en önemli konudur. Her türlü araştırma ve bilgilendirme yapıldıktan sonra taşınma günü için beklenmeye başlanır. Fakat bu günden önce Alaplı evden eve tarafından müşterilere birkaç tavsiye verilmektedir. Bunlardan en önemlisi kişisel eşyaların düzenlenmesidir. Gereksiz eşyaların atılması ve özel eşyaların paketlenmesi önceden yapılmalıdır. Taşınma günü genel kargaşa ortamı insanı zora sokabilir.

alaplı evden eve nakliyat

Alaplı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Alaplı evden eve nakliyat firmaları beyaz eşyalar için de taşınma sırasında bir takım önlemler alınmalıdır. Taşınmadan en az bir gün önce buzdolabı fişi çekilmelidir. Buzdolabı içinde bulunan tüm eşyalar uygun şekilde boşalmalıdır. Gereksiz eşyalar için mutfak en önemli odadır. Burada işinize yaramayacak tüm eşyalar atılmalıdır. Sonraki aşamada paketleme işlemi yapılır. Taşınma gününde firma tüm eşyaları oda şeklinde ayırmaktadır. Her oda için kutu üzerinde etiketler yer alır. Kutuların içinde kırılacak eşya varsa bunun etiketi ona göre ayarlanmaktadır.

Ambalajlama 1
Ambalajlama 1

Alaplı Nakliyat Şehirler Arası Teknik Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Teknik eşyaların taşınması eşyaların içeriği ile ilgili bilgi gerektirmektedir. Özellikle iş yeri taşımada Alaplı Nakliyat iş yeri personelinden de yardım almaktadır. Teknik eşyaların içeriğinde bulunan bilgi aktarımı iş birliği ile sağlanır. Aynı zamanda yeni adreste kurulumu yapılan eşyaların yeni içeriği de beraber oluşturulur.

Teknik eşyaların bulunduğu ortamdan ayrılması ve yeni ortama kurulumu teknik bilgi gerektirir. Bu konuda firmamız her türlü teknik donanıma sahiptir. Yapılan çalışmalar içinde teknik bilgiler ışığında demonte işlemleri yapılır. Teknik eşyalar için taşıma öncesi bilgilendirme yine firmamız tarafından yapılır. Ekip arkadaşlarımız taşınma gününde teknik eşyalar için gerekli işlemleri müşterilerimize sıralamaktadır.

Alaplı Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri

Alaplı evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında vermiş olduğumuz ekspertiz hizmetlerimiz ile ekspertizimiz öncelikle eşyalarınızın kapasitesini öğrenip buna göre uygun bir taşıma planı oluşturmaktadır. Firmamızın vermiş olduğu ücretsiz ekspertiz hizmetimiz kapsamında ise;

  • Eşyalarınızın kapasitesi için en uygun aracı seçimi
  • Eşyalarınızın güvenilir bir şekilde ve taşıma esnasında zarar görmemesi için gerekli paket ve ambalaj malzemelerinin miktarı ve
  • Eşyalarınızın kapasitesine göre ihtiyaç olan personel sayısı belirlenir.

Firmamız ekspertizleri tarafından verilmekte olan tüm bu ekspertiz hizmetleri müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir