Zekeriyaköy nakliyat firması aracılığı ile yeni bir ev ya da yeni bir ofise taşınacaksınız. Üstelik de bunun için gerçekten de çok heyecanlısınız. Ancak taşınma günü yaklaştıkça bir anda bu heyecanın yerini bir sıkıntı mı kaplamaya başladı? Üzülmeyin. Bu konuda sizin gibi düşünen inanın çok fazla insan var. Ancak Zekeriyaköy evden eve akliyat ile tanışan müşterilerimiz bu sıkıntıları artık bir daha yaşamamak üzere çok gerilerde bırakmış durumdalar. Çünkü artık Zekeriyaköy evden eve nakliye ile taşınmak çok kolay.

zekeriyaköy nakliyat
zekeriyaköy nakliyat

Zekeriyaköy Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama

Taşınma süreçlerinin belki de insanlar için en zor yanlarından birisi günler hatta haftalar süren eşya paketleme ve kolileme işlemleridir. Günlerce kolilerle yaşamaksa en yorucu ve can sıkıcı durumlardan birisidir. Ancak Zekeriyaköy evden eve akliyat firması ekibi olarak tüm eşyalarınızı profesyonel bir şekilde yalnızca saatler içerisinde paketleyerek taşınmaya hazır hale getirmekteyiz.

Taşınma öncesinde gerekli tüm paketleme ve ambalajlama malzemelerini adresinize getirerek eşyalarınızın mahiyetine göre tüm eşyalarınızı teker teker ambalajlıyor ve paketliyoruz. Hatta sökülebilecek olan mobilyalarınız marangozumuz tarafından söküldükten sonra ayrı ayrı ambalajlanarak herhangi bir hasar alması engellenmektedir. Bunun dışında tüm elektronik eşyalarınız, beyaz eşyalarınız, mutfak eşyalarınız ve tüm diğer ev eşyalarınız teker teker paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

nakliyat
nakliyat

Zekeriyaköy Evden Eve Villa Taşımacılığı

Sizin tek başınıza belki de günlerce yapacağı işlemler profesyonel ellerde saatler içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Hem de profesyonel paketleme yapıldığından dolayı sıfır hasar hedefiyle eşyalarınız paketlenmektedir. Sigortalı taşınma artık profesyonel nakliyat hizmeti yürüten tüm firmaların yerine getirmeleri gereken bir unsurdur. Ancak maalesef günümüzde hala daha bu hizmeti sunmayan birçok nakliye firması bulunmaktadır.

araç içi ambalajlama

Zekeriyaköy evden eve nakliye villa taşımacılığı  olarak daha eşyalarınızı taşınmaya başlamadan önce sigorta kapsamı altına almaktayız. Böylelikle tüm önlem ve tedbirleri alınarak taşınan eşyalarınız için olası bir takım hasar ve zararlar firmamız tarafından garanti kapsamına alınmış olmaktadır.

Zekeriyaköy Nakliyat 7/24 Müşteri Hizmetleri

Zekeriyaköy nakliyat taşınma planlarınızı netleştirdikten sonra firmamızdan profesyonel bir destek alabilmek için 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri sistemimizden bir randevu oluşturabilirsiniz. Randevunuzun oluşturulduğu gün ve saatte firmamız tarafından ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sağlanarak taşınmanız için ilk adım atılmış olacaktır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir