Yenifakılı evden eve nakliyat olarak ne zaman taşınmak söz konusu olsa, insanlar bu durumun sıkıcılığından ve maliyetinden yakınır. Hâlbuki taşınmak artık eskisi kadar zor olmayan ve kısa süren işlemlerdir. Çünkü nakliye teknolojileri sürekli gelişmeye ve yenilenmeye devam etmektedir. Bizler de asansörlü sistem ve forklift teçhizatlarını kullanan lokal evden eve nakliyat firmalarından biriyiz. Aynı zamanda tüm bu hizmetlerimizi yurtdışı taşımacılığında da vermekteyiz.

yenifakılı evden eve nakliyat
yenifakılı evden eve nakliyat

Yenifakılı Evden Eve Nakliyat Uzman Şoför ve Çalışan Kadrosu

Yenifakılı evden eve nakliyat firması işletmemiz çok uzun yıllar önce kurulmuş, deneyim sahibi ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır. Üstelik çok güçlü referanslara sahip olan firmamız, bu referansları sayesinde her geçen gün biraz daha büyümeye devam ediyor. Kullanmakta olduğumuz araçlarımız da taşımacılık için tasarlanmış lüks tırlardır.

İş gereği ya da farklı sebeplerden ötürü daha önce hiç gitmediğiniz bir şehre taşınmak durumunda kalabilirsiniz. İşte bu tip durumlarda zorluk yaşamamanız için sizlere uzman şoförlerimiz ve çalışanlarımız eşlik ediyor olacak. Hedef nokta dakikalar içinde bulunur ve eşyalar eksiksiz olarak taşınır. Yurtdışına taşınıyor olsanız dahi sizlere en deneyimli çalışanlarımız ile hizmet vermekten onur duyarız.

nakliyat

Yenifakılı Nakliyat Uzman Antika Taşımacılığı

Yenifakılı nakliyat ekiplerimiz, eşyalarınızı araçlara götürmeden önce paketler. Üstelik paketleme profesyonel şekilde gerçekleştiğinden, eşyalarınızın zarar görme riski de tamamen ortadan kalkar. Konforlu araç kasalarımız, eşyalarınızın sistematik şekilde dizileceği ve seyahat edeceği bölmelere sahiptir. Devrilme ya da kırılma, çizilme gibi olasılıklar ortadan kaldırılır.

Antika taşımacılığı oldukça hassas bir konudur. Bu eşyaların hiçbir hasar görmeden, hatta bazıları paketlenmeden taşınmalıdır. Kutuladığımız antika eşyalarınızı, araç içerisindeki bölmelere yerleştirerek taşırız. Antika eşya taşımacılığı sırasında kullanılacak ambalajlar özel olduğundan, her firmadan bu hizmeti almanız olanaksızdır. Hatta monte olan antikalarınız öncelikle demonte hale getirilmelidir ki sağlıklı bir nakliye hizmeti sağlansın.

nakliyat1

Yenifakılı Evden Eve Nakliyat Nakliye Firması

Yenifakılı evden eve nakliyat olarak gerek antika eşyalarınızı, gerekse normal eşyalarınızı sigortalayarak taşıyoruz. Tek bir çiziğin bile hesabını verebilecek kapasitede, uzman çalışanlarımız bulunuyor. Ancak ne yazık ki trafik kazası gibi anlık gelişen ve elde olmayan sebepler eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir. İşte bu tip durumlarda oluşturmuş olduğumuz poliçelerimiz devreye girecektir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir