Yenidoğan evden eve nakliyat olarak hizmet verdiğimiz Zeytinburnu İstanbul’un tekstil ilçelerinden biridir. İlçede pek çok adreste tekstil ile uğraşan firmalar yer almaktadır. bu bakımdan bölgede nakliye hizmeti verecek firmaların tekstil taşımacılığında uzman olması gerekir. Zeytinbunu Nakliyat yıllardır bu bölgede ve bu alanda nakliye hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli şekilde gerçekleştirdiği bu hizmeti bilgi ve tecrübesi ile süslemektedir.

yenidoğan evden eve nakliyat
yenidoğan evden eve nakliyat

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat Firmaları Tekstil Taşımacılığı

Tekstil fabrikalarında ya da şirketlerinde çeşitli ebatlarda makineler yer alır. Kesme, dokuma, ütüleme gibi işlemler için üretilen makinelerin taşınması ise profesyonellik istemektedir. Değer bakımından yüksek fiyatlara sahip olan makinelerin taşınmasında hassasiyet gerekir. Pek çok taşıma firması bu konuda gereken hassasiyeti gösteremez.

Tekstil taşımacılığı konusunda hazır kadrosu bulunan Yenidoğan evden eve nakliyat, overlok makinelerini özel ambalajlar ile sarar. Tekstil mobilyaları a aynı şekilde ambalajlanır. Kesim makineleri, ağır makineler forktlift ile yüklenir. Böylece makineler darbe almadan yeni adresine ulaşır. Gerekli paketleme ve ambalajlama yapıldığından makineler toz dahi almamaktadır. Bu da makinelerin her açıdan korunmasını sağlar.

ambalajlama
ambalajlama

Yenidoğan Nakliyat Askılı Taşıma

Tekstil şirketleri taşınırken en fazla dikkat edilmesi gereken bir konu da askılı taşımadır. Firmada var olan kumaşların ya da elbiselerin zarar görmeden taşınması ancak askı ile olur. Yenidoğan Nakliyat bünyesinde yer alan nakliye araçları buna uygun tasarlanmıştır. Araç filomuzda askılı taşma alanı bulunan araçlarımız yer alır.

Eski dönemlerde bu alanda yapılacak olan çalışmada ürünler koli ile taşınırdı. Günümüzde askılı taşıma ile nakliye hizmeti verilir. Taşınan ürünler yeniden ütülenmek zorunda kalmaz. Ayrıca paket içinden çıkarılan eşyalar burada zarar görebilir. Fakat askılı taşımacılıkta ürünlerin zarar görmesine olanak yoktur. Özel yapım olarak alınan araçlarda 16, 24, 39 ya da 100 metreküp boyutlar bulunur. Bu bölmelerde delikli sistemler de yer alır.

Ambalajlama 10
Ambalajlama 10

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat Mağaza Taşımacılığı

Askılı taşımacılık sisteminin yer aldığı bir alan da mağaza taşımacılığıdır. Yenidoğan evden eve nakliyat olarak bölgede sayısı fazla olan mağazalar özenle taşınır. Firmamız mağaza tekstil eşyaların özel ekipmanları ile taşır. Hatta mağazada yer alan tezgahların kurulumu da aynı şekilde yapılır. Eski adreste yer alan her ürün yeni adreste aynı şekilde var olur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir