Yazlık taşımacılığı ev ve ofis taşıma işlemlerinde olduğu gibi nakliye firmaları tarafından yürütülmektedir. Bundan dolayı firmamız, ev, ofis, villa olduğu gibi yazlıkta taşımaktadır. Şehiriçi ve şehirlerarası çalışan firmamız, yazlıklarınızı dilediğiniz yere taşımaktadır. Özellikle yaz mevsimlerinin yaklaşması ile beraber, evlerini yazlığa taşıyan kişiler tarafından tercih edilen bit hizmet olan yazlık taşıma gün geçtikçe artan bir hizmettir.

yazlık taşımacılığı
yazlık taşımacılığı

İstanbul Yazlık Taşımacılığı

Firmamız, bütün taşıma işlemlerinde olduğu gibi yazlık taşıma işlemlerini de 7/24 dilediğiniz yere taşımaktadır. Dilediğiniz gün ve saatte öncesinden randevu alarak firmamızdan gerekli desteği almanız mümkündür.

Firma personelleri, size randevu verdiği saatte mutlaka orda olur ve size bildirilen saatte eşyalarınız taşınmış olur. Herhangi bir gecikme olmaksızın firmamız, müşterilerini söz verdiği tarih ve sat diliminde taşıyacak mağdur etmeyecektir..

nakliyat
nakliyat

 

Yazlık taşıma işlemleri, diğer taşıma işlemleri ile aynı şekilde yürütülmektedir. Eşyalarınız taşıma sürecinde firmamız güvencesinde olur ve oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumda, firmamız zararınızı karşılar. Bundan dolayı herhangi bir sorun yaşanmayacağının garantisi size öncesinden verilmektedir. Firma çalışanları, dilediğiniz takdirde eşyalarınızın de montajını ve montajını gerçekleştirecektir. Bunun için farklı firmalara herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

nakliyat11

Yazlık Taşımacılığı Ve Yazlık Nakliyesi

Firmamız, kaliteli bir hizmet sunmanın yanı sıra güvenilir ve profesyonel bir hizmette sunmaktadır. Aynı zamanda bütün bu işlemler oldukça uygun fiyata gerçekleştirilmektedir. Firmamız, verdiği hizmetler karşılığında sizden cüzi bir miktar talep etmekte ve bu miktar eşyalarınızın taşınacağı konuma göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı net bir fiyat öğrenmek isteyenler firmamız iletişim bilgilerinden ulaşarak yazlık taşımacılığı fiyat bilgisini alabilir.