Veliefendi evden eve nakliyat olarak merkezli olarak hizmet verdiğimiz Veliefendi Zeytinburnu ilçesinde zamanında at yarışları ile bilinen bugün modern iş merkezlerinin inşası sonrası pek çok ofisin yer aldığı bölgeler arasındadır. Bu bölgede yer alan ofislerin taşınmasında ise Zeytinburnu Nakliyat ilk sırada tercih edilen bir firmadır. Ofis taşımacılığı konusunda yıllardır hizmet veren firmamız bu konuda son derece rahat çalışmalar yapmaktadır.  Bilgili taşıma kadrosu ile firma çalışanları işlerinizi aksatmadan taşıma yapmaktadır.

veliefendi evden eve nakliyat
veliefendi evden eve nakliyat

Veliefendi Evden Eve Nakliyat Firmaları Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hangi bölgede olursa olsun alan hakimiyeti istemektedir. Merkezi konumlarda yer alan ofisler genel olarak etrafı çevrili mekanlardır. Bu bakımdan ofislerde taşıma çalışması yapacak firmaların araç kullanımı için keşif yapması gerekir. İlk aşamada keşif yapılsa da alana hakim olmayan firmalar taşıma gününde pek çok sorun ile karşılaşabilir.

Veliefendi evden eve nakliyat deneyimi ile taşıma öncesinde adrese giderek gerekli incelemeyi yapar. İlçenin her adresinde bilgi sahibi olan firmamız doğması muhtemel sorunların önlemini alır.  Bu süreçte yapılacak olan çalışmalar için gerekli tedbirler ofis çalışanları tarafından da alınır. Böylece taşıma günü işler sabahın erken saatlerinde başlar ve biter.

Veliefendi Nakliyat Programlı Taşımacılık Hizmeti

%100 müşteri mermnuniyeti ni hedefleyen Veliefendi nakliyat firmamız, çalışmalarını programlı olarak yapar. Ofis taşımasında eşya incelemesi yanında elektronik eşya incelemesi de yapılır. Buna bağlı olarak ofiste taşınma öncesi yapılacaklar listesi oluşturulur. Bu eşyalarda yapılacak olan veri aktarımı önceki günlerde sağlanmalıdır. Bu bakımdan yapılacak olan çalışmalar için ofis desteği alınır.

ambalajlama

Gerekli inceleme sonrasında Veliefendi evden eve nakliye bir program çıkarmaktadır. Çıkarılan program doğrultusunda hareket edilir. Eşyalar özen ile paketlenir. Bu çalışmada her eşya için özel ambalaj kullanılır. Hassas eşyalar için kabarcıklı naylonlar kullanılır. Böylece hassas eşyalar darbelerden korunur.  Aynı eşya ambalaj sonrasında paketlenir. Ofis bölümlerine göre etiketleme yapılır. Yeni adreste bu ayrıma göre eşyalar inecektir.

Veliefendi Evden Eve Nakliyat Ofis Eşyaları Nasıl Taşınmalı?

Bölgede yer alan ofislerde farklı alanlarda hizmet verilir. Bu alanların bazıları özel evraklar ile hizmet verilir. Özel evraklar dosya halinde paketlenir. Paketleme sırasında evrakların karışmaması için bölmeli kutular kullanılır. Bölmeler içinde her alanda ayrı ambalajlar bulunur. Böylece kısa sürede istenen evraka hemen ulaşılır. Velibaba evden eve nakliyat ofis kadar ev taşımacılığında da lider firmadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir