Ücretsiz ekspertiz; Nakliyat hizmetleri gerçekleştirilirken her adımın eksiksiz bir şekilde uygulaması gerekmektedir. Bunun gerçekleşmesi için de farklı uzmanlardan yararlanması şarttır. Uzmanlardan alınan yardımlar sayesinde nakliyat işlemleri doğruluk ve güven içinde tamamlanabilmektedir. Nakliyat firmalarının sıklıkla yardım aldığı ekspertiz uzmanları güvenin sağlanmasında büyük rol oynamaktadır. Ekspertiz hizmeti sayesinde taşınacak olan eşyaların maddi açıdan değeri belirlenmektedir.

ucretsiz ekspertiz
ucretsiz ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Taşıma İçin Önemlidir.

Eşyaların maddi değerini belirleyen ekspertiz uzmanlarının tarafsız ve profesyonel bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Aksi taktirde müşteri ve nakliyat firması arasında anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Profesyonel ekspertiz uzmanlarının belirlediği değerler belgelere yansıtılmaktadır. Eşyaların değerinin yansıtıldığı belgeler sigorta şirketine gönderilmektedir. Bu sayede sigorta şirketinin herhangi bir kaza sonucunda ne kadar ödeme yapacağı belirlenmektedir. Firmamız müşterilerinin ekspertiz uzmanlarına ek bir ücret ödemesini engellemek için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. İstanbul Beylikdüzü ve çevresine hizmet vermekte olan Yakuplu evden eve nakliyat firmamızın bu hizmeti müşteriler tarafından taktirle karşılanmaktadır.

nakliyat
nakliyat

Evden Eve Nakliyat İşlemlerinde Ekspertiz Neden Önemlidir?

Firmamızdan herhangi bir nakliyat hizmeti için yardım isteyen müşterilerimizin pek çoğu sadece zaman ve fiyat konusunda bilgi almak istemektedir. Fakat sigortalama ve ekspertiz gibi önemli detayların es geçilmesi müşteri açısından oldukça olumsuz bir durumdur. Çünkü ekspertiz uzmanı olmayan biri tarafından belirlenen değerler müşterilerin mağdur olmasına sebep olmaktadır. Sigorta yapılmaması da tahmin edilebileceği üzere büyük maddi kayıplara yol açabilmektedir. Şirketimiz bu tarz müşterilerine kaliteli hizmet vermek ve iyi nakliyat hizmeti hakkında bilgi vermek için var gücüyle çalışmaktadır. Ek olarak şirketimizin ücretsiz vermiş olduğu bu ekspertiz hizmeti evden eve nakliyat işlemlerinin güven içinde tamamlanmasına vesile olmaktadır.

nakliyat

Ekspertiz İşlemlerinden Sonra Uygulanan Adımlar

Ekspertiz işlemlerinin gerçekleştirilmesinin amacı sigortalamanın doğru bir şekilde yapılmasın sağlamaktır. Ücretsiz ekspertiz işlemleri tamamlandıktan sonra müşterilerimizin belirttiği adrese ulaşılmaktadır. Ardından paketleme ve ambalajlama işlemleri belli hususlara dikkat edilerek gerçekleştirilmektedir. Araca yükleme sırasını belirlemek adına eşyaların  üzerine türüne göre hassasiyetine göre bilgilendirme etiketi konmakta personel taşırken bu hususlar konusunda bilgilendirilmekte araca yükleme yapılmaktadır.. Yüklemesi yapılan eşyaların sigorta belgeleri hem şirketimiz hem de müşteri tarafından imzalanmaktadır. Ardından eşyalar istenilen konuma götürülmekte ve gerektiği taktirde asansör ile taşıma işlemleri tamamlanmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir