Silivri nakliyat işlerinde firmamız tarafından, hiçbir eşya ve taşıma işlemi ayırt edilmeden, hizmet verilmektedir. Evden eve nakliyat ya da Silivri nakliyat denilince, taşımacılık sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını ekonomik bütçe ile buluşturan firmamız ön plana çıkmaktadır. Taşınacak eşya müstakil ev ya da çok katlı apartman dairesi farkı gözetilmeden adresinizden alınarak, itina ile yine aynı şekilde müstakil ya da çok katlı yeni apartman dairenize nakledilmektedir.

silivri nakliyat
silivri nakliyat

Silivri Nakliyat firmaları Hizmetleri Sunumu

Firmamız tarafından Silivri evden eve nakliyat işinin alınmasına müteakip, yetkili personel adresinize keşif maksadı ile görevlendirilmektedir. Görevlendirilen yetkili personel, sizin nezaretinizde taşınması planlanan tüm eşyaları inceleyerek tek tek not almakta ve bir taşıma planı tasarlamaktadır. Tasarlanan bu planda, tüm eşyaların bir listesi hazırlanmakta ve listesi hazırlanan eşyalara ait uygun paketleme hizmetleri belirlenmektedir.

Paketleme konusu mutlaka önemsenmesi gereken bir konudur. Zira bu hizmetin süzgün verilmesi, profesyonelce sunulması eşyalarınızın kaderini belirlemektedir. Baştan savma yapılan bir paketleme ya eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesine yada çizilmesi bozulmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden kullanılacak malzemenin kaliteli temini kadar, hizmeti verecek personelin seçimide önemlidir.

Ambalajlama 2
Ambalajlama 2

Silivri Nakliye Firmaları

Silivri nakliye firmaları eşyanın durumuna göre karton kutular, hava kabarcıklı naylon kaplamalar ya da battaniye gibi yumuşak ve kalın dokulu koruma malzemeleri tercih edilmektedir. Her eşyanın kendi cinsine göre uygun malzeme seçimine özellik ile dikkat edilmektedir. Eşyanın yapısına aykırı ambalaj malzemesi kullanımı kesinlik ile değerlendirilmemektedir. Ambalajlama malzeme seçimi ve teknikleri, tüm malzemeler için belirlendikten sonra, eşya listesi ve ambalajlama durumunu gösteren bir liste hazırlanarak rapor haline getirilmektedir.

Ambalajlama 5
Ambalajlama 5

Silivri Nakliyat Şirketleri

Tanzim edilen bu nakliye hizmetleri raporunda ayrıca taşınacak eşyanın cins ve hacmine göre uygun araç tipi belirlenmektedir. Taslak nakliye raporu hazırlanarak ihtiyaç sahibinin görüşüne sunulmakta ve onay alınmaktadır. Silivri nakliyat şirketleri nakliye hizmetini talep eden ihtiyaç sahibinin onayına müteakip, yetkili personelimiz firmamıza gelerek bir durum değerlendirme toplantısı icra etmektedir. Bu toplantıda, gerçekleştirilecek olan nakliye hizmetine yönelik tüm detaylar gözden geçirilerek asıl sözleşme iki suret olarak tanzim edilmektedir. Tanzim edilen nakliye sözleşmesinin içeriğinde ayrıca nakliyesi yapılacak eşyaya ait sigorta hükümleri de bulunmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir