Şefaatli evden eve nakliyat olarak taşınılacak nokta ile hedef nokta arasında bulunan mesafeye göre araç kullanan ilk evden eve nakliyat firmasıyız. Örneğin birkaç sokak öteye taşınıyorsanız kamyonetlerimizi tercih ediyor, şehirlerarası ya da yurtdışına taşınıyorsanız tırlarımızı kullanıyoruz. Bu şekilde bir ayrım yapıyor olmak bizlere daha profesyonel bir taşımacılık hizmeti yapabilmemizi sağlıyor.

şefaatli evden eve nakliyat

Şefaatli Evden Eve Nakliyat Firması Evcil Hayvan, Süs Bitkisi Taşımacılığı

Şefaatli evden eve nakliyat firması olarak yurtdışı taşımacılık konusunda verdiğimiz 2 farklı hizmet bulunuyor. Bunlardan ilki parça eşya taşımacılığı, ikincisi ise toplu eşya taşımacılığıdır. Genellikle toplu eşya taşımacılığını yurtdışına taşınanlar ya da fuar katılımı yapacaklara vermekteyiz. Her iki hizmette de gümrük danışmanlık hizmetiniz bizlerden ücretsiz olarak sağlanıyor. Ayrıca tam vaktinde teslimat yapan lojistik firmalarından biri olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Evlerinizde evcil hayvanlarınız ya da süs bitkileriniz olabilir. Bu tip durumlarda taşımacılık ekstra hassasiyet gerektirecektir. Evcil hayvanlarınız için kafeslerimiz, süs bitkileriniz için de fanuslarımız bulunmaktadır. Kısacası bizlerden eksiksiz hizmet alabilirsiniz. Hem hayvanlarınız zarar görmez, hem de bitkileriniz sapasağlam adrese ulaştırılır. Çünkü bunlar için araç kasalarımız özenle tasarlanmıştır.

ambalajlama
ambalajlama

Şefaatli Nakliyat Eksiksiz Eşya Taşımacılığı

Şefaatli nakliyat firmamız, taşıdığı tüm eşyaları sigortalaması ile bilinmektedir. Bazı firmalar yalnızca yeni ve garantisi devam eden eşyalarınızı sigortalamayı uygun bulur. Ancak yolculuk esnasında her eşyanız aynı riskler ile taşınmaktadır. Örneğin bir trafik kazasında hangi eşyanızın zarar göreceğini seçemezsiniz. Dolayısıyla bizler, en uygun rakamlara tüm eşyalarınızı sigortalayan öncü bir şirketiz.

Paketlemiş olduğumuz eşyaların listesini tutarız. Hedef noktada sayım yapmadan kutularından çıkarmayız. Eksiksiz sayım işlemi gerçekleştikten sonra eşyalarınızı kutulardan çıkarıp yerleştiririz. Eksik olan tüm eşyalarınız için tarafınıza sigorta poliçesi kapsamında ödeme yapma yükümlülüğümüz bulunmaktadır. Ayrıca demonte eşyalarınızı da monte ederek, kullanıma hazır hale getiririz.

nakliyat1

Şefaatli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şefaatli evden eve nakliyat firmaları ekiplerimiz, deneyim sahibi ve bilgili kişilerdir. Daima taleplerinizi çekinmeden uzman çalışanlarımıza aktarabilirsiniz. Ayrıca ülkenin en iyi eksperleri ile çalışmaktayız. Amacımız sizlere en iyi hizmeti, en ucuz rakamlara verebilmek. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir ve hem mesai saatleri sonrasında, hem de hafta sonu taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir