Sarıkaya evden eve nakliyat olarak parça eşya taşımacılığı gibi fonksiyonel hizmetler sağlamaktayız. Parça eşya taşımacılığı genellikle daha ucuz bir hizmet olup amatör firmalar ile de yapılmaktadır. Ancak eşyalarınızın ya da eşyanızın ne tür eşyalar ile seyahat edeceği çok önemlidir. Örneğin sebze dolu bir kamyonette seyahat eden eşyanız için çok da sağlıklı bir yolculuk yaptığı söylenemez. Bu tip taşımacılık faaliyetleri söz konusu eşyanız için riskli olmaktadır. Bu nedenle her eşya kendisi ile aynı cinsten eşyalar ile seyahat etmelidir. Bizler firma olarak mobilyalarınızı, mobilyalar ile beyaz eşyalarınızı elektronikler ile göndeririz. Dolayısıyla her eşyanız aynı cins eşyalar ile seyahat ettiğinden olası riskler de ortadan kalkar.

sarıkaya evden eve nakliyat
sarıkaya evden eve nakliyat

Sarıkaya Evden Eve Nakliyat Firması

Sarıkaya Evden Eve Nakliyat firması olarak vermiş olduğumuz kaskolu taşımacılık hizmeti, kapsamlı sigorta poliçeleri ile yapılmakta olup, her türlü riski kapsamaktadır. Eşyalarınızın taşımacılık faaliyetleri sırasında görebileceği tüm zararları sigorta teminatları altına alıyoruz. Bu bir eleman hatası da olabilir, trafik kazası da. Nedeni önemli olmaksızın eşyalarınız firmamız garantisi altında iken zarar görür ise ödeme almaya hak kazanıyorsunuz. Üstelik kilometrelerce uzağa da götürüyor olsak, birkaç sokak öteye de götürüyor olsak asla sigortasız olarak eşyalarınızı yerinden hareket ettirmeyiz.

nakliyat

Taşımacılık sektörüne giriş yaptığımız günden bu yana yenilenmeye devam ediyoruz. Artık kamyonetler ile değil, büyük, hızlı ve geniş tırlar ile hizmet veriyoruz. Bu tırlarımızın iç dizaynı eşya taşımacılığına uygun olarak geliştirilmiştir.

Yani eşyalarınız bu tırların içerisinde kaymaz ya da düşmez. Ayrıca birbirine çarpma gibi tehlikeler de barındırmaz. Eşyalarınız konusunda hassassanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Çünkü bizler taşıma öncesi eşyalarınız için gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Paketleme de buna dahil.

ambalajlama

Sarıkaya Nakliyat Son Model Tırlar ile Taşımacılık

Sarıkaya Evden Eve Nakliyat firması olarak, tırlarımız dışında, hizmet verdiğimiz ekipman kalitesini de artırdık. Eskiden her nakliye firması katlarca yükseklikten eşyaları elde indirir ve çıkarırdı. Dolayısıyla koltuk, buzdolabı, yemek masası gibi ağır ve geniş eşyalar merdiven boşluklarında zarar görür ya da çalışanlar tarafından düşürülme tehlikesi yaşardı. Artık tüm bu zorluklar bir sünger çektik ve asansörlü taşımacılık sistemlerini ayağınıza kadar getirdik. Bu sistemleri kullanabilmemiz için evinizin önünde, ekipmanı kuracak birkaç metrekarelik bir alana ve açılıp kapanır balkon – pencerelere ihtiyacımız bulunuyor. Ayrıca bu ekipmanlar eğitimini almış usta çalışanlarımız tarafından kullanılıyor.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir