Kadışehri evden eve nakliyat konusunda sunduğumuz diğer hizmetlerden biri de sigortalı taşıma hizmetidir. Bu hizmetimiz ile eşyalarınızı güven içinde taşıyacağımızın garantisini sizlere vermiş oluruz. Sigortalı taşıma hizmeti ile eşyalarınız her türlü hasar ve zarardan sigorta güvencesi ile korunmaktadır.

  • İstenmeyen her türlü kaza ve maddi hasarlar firmamızca karşılanacakttır.
  • Bu hizmet sayesinde müşterilerimiz ile güven ortamı içerisinde anlaşmamız mümkün hale gelir.
  • Evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu bir diğer hizmet seçeneği asansörlü taşıma hizmetidir.
  • Bu hizmetimiz sayesinde ulaşılması güç dairelere ve en yüksek kattaki dairelere bile eşya taşımamız mümkündür.

Bu düzenek sayesinde eşyalarınız hızlı bir şekilde taşınır. Yeni evinize en kısa sürede taşınma fırsatı yakalarsınız.

kadışehri evden eve nakliyat
kadışehri evden eve nakliyat

Kadışehri Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kadışehri evden eve nakliyat alanında vermiş olduğumuz bu hizmetin faydaları saymakla bitmez. Devam edecek olursak; Bu hizmet ile eşyalarınız merdivenler kullanılmadan taşınacağı için güven içinde yeni dairenize yerleştirilecektir. Ayrıca eşyalarınız bina içerisinde taşınmayacağı için bina içerisinde gereksiz bir trafik yapmamış oluruz ve diğer bina sakinlerini mağdur etmemiş oluruz.

Eşyalarınızın merdivenlerle taşınması onlarda bazı hasarlar, çizikler ve istenmeyen kazalar oluşmasına neden olabilir. Asansör düzeneği sayesinde bu gibi istenmeyen durumların önüne geçilmiş olunur. Nakliye firmamız bu hizmeti yıllardır vermektedir. Bu hizmette son kalite araçlarla çalışmaktayız. Araçlarımızın bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. Firmamız bu alanda en uzman çalışanları ile hizmet vermektedir. Çalışanlarımız bu hizmet konusunda oldukça iddialı ve deneyimlidir.

nakliyat

Kadışehri Nakliyat Nakliyat Şirketleri

Günümüzde hiçbir firma marangozlu taşımacılık hizmeti vermiyor. Oysa bizler, taşınma sonrası da müşteri memnuniyetini korumak amacıyla marangoz ustalarımız ile anlaşmalar sağlıyoruz. Amacımız demonte eşyalarınızı öylece bırakmamak ve eski hallerine getirmek. Bizimle çalıştığınız süre zarfında, hiçbir eksik hizmet almayacağınızın garantisini veriyoruz.

Kadışehri Evden Eve Nakliyat firması olarak, elektronik eşyalarınızın da kurulumunu sağladıktan sonra işimize son veriyoruz. Siz evlerinize ulaştığınızda her eşyanız kullanıma hazır şekilde bekliyor olacak. Hatta temizlik taleplerinize en uygun teklifi verecek anlaşmalı kurumlarımız da bulunmaktadır.

Ambalajlama 4
Ambalajlama 4

Kadışehri Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Firma olarak, diğer nakliye firmalarının kilişeleşmiş hizmet tarzının dışında en son teknoloji, ev ekipmanların kullanımı ile hizmet verilen firmamızda, firmamızın başarılı nakliye firması olarak diğer firmaların örnek aldığı taklit etme yoluna gittiği fakat muavvak olamadığı bir gerçektir.

Kadışehri evden eve nakliyat şirketleri nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal taşımacılık hizmetlerinde istanbul merkezli yürüttüğü hizmeti zamanla tüm ülkeye yaymış, şehirlerarası nakliyat hizmeti ile de Türkiye ‘de 81 ile hizmet verir konuma gelmiştir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir