Gümüşyaka evden eve nakliyat firmamız nakliye işlemlerini büyük bir özenle ve dikkatle yapmaktadır. İnsanları mağdur etmemek en büyük gayemizdir. Çalışmalarımız bu yönde yapılmaktadır. İnsanlar nakliye işlemi sırasında büyük sıkıntı çekmektedirler. Bu sıkıntılarına bir sıkıntı da biz eklememek için bütün tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. Sigortalı taşıma işlemi yaparak insanların rahat ve huzurlu bir nakliye süreci geçirmelerini sağlamaktayız.

gümüşyaka evden eve nakliyat
gümüşyaka evden eve nakliyat

Gümüşyaka Evden Eve Nakliyat Firmaları

Gümüşyaka evden eve nakliyat firmaları olarak İstanbul’da hizmetimizi yıllardır sürdürmekteyiz. İstanbul’un bütün ilçelerine hizmetimiz haftanın her günü her saati sürmektedir. İstanbul’dan ülkemizin herhangi bir iline nakliye işlemi olan müşterilerimiz için de şehirlerarası nakliye hizmetini vermekteyiz. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir.

Çalışanlarımız da bu ilke doğrultusunda işinin uzmanı kişiler arasından seçilmiştir. Güler yüzlü, tecrübeli ve geniş bir ekibe sahibiz. Bu sayede işleriniz olabildiğince seri yapılır. Ayrıca yeterli sayıda ustamız bulunmasından dolayı her işinizle ayrı ustalarımız ilgilenir. Böylece nakliye işleminiz profesyonel olarak yapılır.

nakliyat11

Gümüşyaka Nakliyat Nakliye Eşya Depolama

Gümüşyaka nakliyat nakliye eşya depolama firmamız sektörümüzdeki gelişmeleri takip etmekte ve firmamızın gelişmesini sağlayacak yenilikleri bünyesine katmaktadır. Bu sayede uzun yıllardır asansörlü nakliye sitemi kullanılmaktadır. Ayrıca paketleme ve ambalajlama işlemi için günümüzün en kaliteli malzemeleri kullanılmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sistemini tecrübeli operatörlerimiz kullanmaktadır. Bu sayede sıradan insanları çalıştıran firmaların yönetiminde çok tehlikeli olan bu sistem firmamız tarafından hiçbir tehlike olmadan kullanılmaktadır. Firmamızın başlıca yaptığı nakliye işlemleri şu şekildedir;

  • Evden eve nakliyat
  • Banka taşımacılığı
  • Parça eşya taşımacılığı ve eşya depolama
  • Fuar ve antika eşya taşımacılığı
  • Villa taşımacılığı
  • Ofis ve iş yeri taşımacılığı
  • Şehirlerarası nakliye
nakliyat5
nakliyat

Gümüşyaka Evden Eve Nakliyat Eşya Sigortalama Süreci

Gümüşyaka evden eve nakliyat olarak sigortalama sürecinin müşterilerimiz için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Sizlerin de sigortalama yapmayan firma ile çalışmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sigortalama yapılmadan işe başlandığında eşyalarınıza gelebilecek bir zarar sizlere maddi kayıp olarak dönmekte.

Firmamız da ise eşyalarınız sigortalandığı için herhangi bir kaza durumunda eşyalarınıza en ufak bir zarar bile gelse maddi olarak kaybınız sizlere ödenir. Sigortalama işlemi öncesinde sizlere ekspertiz hizmeti sağlanır. Bu hizmette amaç eşyalarınızın değerini belirlemektir. Eşyalarınız bu hizmet sonucu belirlenen değer üzerinden sigortalanır. Bu sayede hem sizler hem de firma olarak bizler çok rahat ve huzurlu bir nakliye süreci yaşarız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir