Büyükçekmece eşya depolama hizmetini geniş ve güvenlikli depolarımız ile vermekteyiz. Depolarımızda eşyalarınızın istediğiniz süre boyunca tıpkı ilk girdiği anda ki haliyle kalmasını sağlamaktayız. Eşyalarının tümünü ya da bir kısmını bir süreliğine kullanmayacak kişiler için sunduğumuz depolama hizmeti uygun bir çözüm olmaktadır.

büyükçekmece eşya depolama
büyükçekmece eşya depolama

Büyükçekmece Eşya Depolama Firmaları

Eşyalarının tekrar kullanmaya başlayacakları güne kadar güvende olacağını bilerek merak etmek durumunda kalmamaktadırlar. Büyükçekmece nakliyat eşya depolama firmaları olarak depolarımızda eşyalarınızın güvende olması için de şu önlemleri almaktayız. Depolarımıza eşyalarınızı yerleştirmeden önce paketleme ve ambalajlama yaparak onların açıkta beklemesini önlemekteyiz.

Depolarımızda bulunan havalandırma sistemleri rutubet, küf oluşumunu önlemek için bulunmaktadır. Depolarımız düzenli olarak temizlenmekte ve eşyaların biriken tozdan etkilenmesi de önlenmektedir. Düzenli yapılan ilaçlama ile depolarımızda haşerat ve böcek olmaması sağlanmaktadır.

büyükçekmece evden eve nakliyat
büyükçekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece Depolama Firmaları

Büyükçekmece depolama firmaları olarak firmamız geniş depoları kadar hizmet kalitesi ile de bu hizmeti veren firmaların önünde yer almayı başarmaktadır. Sizlere sunmakta olduğumuz uygun fiyatlar ile eşyalarınızın istediğiniz kadar uzun kalabilmesi de mümkün olmaktadır. Eşyaların depolarımız getirilmesi ve almak istediğiniz zamanda istemeniz halinde araçlarımız ve ekiplerimiz ile nakliyat hizmetini de vermekteyiz.

nakliyat1

Depolarımızda olan tüm eşyalarınız için sigorta desteği sunulmaktadır. Bunun amacı olabilecek sel, deprem, yangın gibi önlenmesi imkansız doğal afetlerde oluşacak zararın sigorta şirketi tarafından karşılanması ve sizin sıkıntı yaşamamanızdır. Büyükçekmece eşya depolama güvenli depolarımızda bulunan eşyalarınızı almak istediğinizde bunu birkaç gün önce firmamıza bildirmeniz yararlı olacaktır. Firmamız Büyükçekmece nakliyat hizmeti sunarak eşyalarınızı istediğiniz konuma  sorunsuz taşıyacaktır.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir