Beylikdüzü eşya depolama firmaları olarak firmamız tarafından sunulan depolama, uygun özelliklere sahip kapalı depolarımız ile yerine getirilmektedir. Betonarme yapıda olan depolarımız, eşyalarınızın hasar görmesini ya da kaybolmasını engelleyecek niteliktedir. Depo içerisine konan eşyaların doğal etkenler olarak bilinen, yağmur ve güneş gibi olaylardan dolayı hasar görmesi mümkün değildir. Ayrıca depo içerisine alınan eşyaların zararlı haşereler olarak bilinen canlılardan zarar görmesi de alınan tedbirler ile engellenmiş durumda bulunmaktadır.

beylikdüzü eşya depolama
beylikdüzü eşya depolama

Beylikdüzü Eşya Depolama Ücretleri

Eşyalarınızın cinsi, hacmi ve adedi ne olur ise olsun, depolama hizmetine tabi tutulmaktadır. Güvenlik, depolama hizmetlerimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Eşyalarınız 24 saat gözetim altında tutularak, olması muhtemel hırsızlık ya da kaybolma gibi olayların önüne geçilmektedir. Ayrıca diler iseniz, gerekli prosedürlerin yerine getirilmesinden sonra, ihtiyacınız olan bir eşyayı depodaki yerinden almanızda mümkün kılınmaktadır.

Sunduğumuz Bedylikdüzü eşya depolama hizmetleri, eşyaların depo içerisinde kalacağı gün ile orantılı bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. Depolama hizmet maliyetlerimiz sanılanın aksine, uygun bedeller ile ihtiyaç sahiplerine sunulan ayrıcalıklı bir hizmet çeşididir. Güvenliğin ve eşyaların niteliklerinin korunmasının ön planda tutulduğu hizmetlerimizin mali bedeli, emsallerimize göre uygun değerlerde yer almaktadır.

Beylikdüzü Eşya Ev Depolama

Biz yıllar önce sizler için kurulmuş bir Beylikdüzü evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilme gayesiyle çalışıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir nakliyat firması olarak sizlerin şikâyetlerini ve önerilerini son derece önemsiyor ve olabildiğince dikkate almaya çalışıyoruz. Biz sadece nakliye hizmeti vermiyoruz bunun yanında Beylikdüzü ev eşyası depolama hizmeti de veriyoruz. Peki, bu depolama hizmeti nedir? Ne işe yarar gelin beraber inceleyelim.

Beylikdüzü eşya depolama hizmeti bir firmanın müşterilerinin eşyalarını taşıma gününe kadar bekletildiği yere denir. Bu doğrultuda onlara kendi eşyamız gibi yaklaşıyor ve en hassas ve güvenli şekilde taşıyoruz. Bunun yanı sıra kullandığımız ambalajlama yöntemlerini de bu doğrultuda yapıyor eşyalarınızın en ufak çiziklere karşı dahi korunmasını sağlıyoruz. Çünkü Gürpınar nakliyat olarak biliyoruz eşyalarınızın başına bir zarar gelirse siz üzülürsünüz ve siz üzülürseniz bizde aynı doğrultuda üzülürüz. Çünkü biz emeklerinizi emeklerimiz olarak görüyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.