Ambarlı evden eve nakliyat firmaları bir hamle planlanırken, iş sonunda oluşacak ulaşım maliyetini ve fiyatlarda olası bir artışa yol açabilecek faktörleri hesaplamak için bir ulaşım bütçesi hazırlamak gerekir. Taşınma, yeni evler, kiralama, elektrik, doğal gaz, su abonelikleri, bütçemiz artçılara tabidir. Tahmin edemediğimiz maliyetlerle uğraşmak çok zordur.

ambarlı evden eve nakliyat
ambarlı evden eve nakliyat

Ambarlı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyeciler, taşınan malların hacmine ve yeni bir eve olan mesafeye bağlı olarak nakliye fiyatları sunmaktadır. Ancak, diğer birçok faktör nihai fiyatı etkileyebilir ve eve teslim planladığınızdan daha pahalı olabilir. Yaklaşan bir yeniden yerleştirme süreci için iyi bir finansal plan hazırlamak için, taşımayı etkileyebilecek faktörleri tam olarak bilmeniz gerekir.

Nakliye maliyetini artıracak hizmetler Ambarlı evden eve nakliyat firmaları ile karşılıklı anlaşılabilir. Nakliye maliyetini en fazla artırabilecek etken, nakliyeyi gerçekleştirecek nakliye çalışanlarının sayısıdır. Malların miktarına bağlı olarak, belirli sayıda nakliye işçisi çalışmaya başlar. Bununla birlikte, değişebilecek bazı unsurlarla birlikte, daha fazla çalışanın nakliyeye ihtiyacı olabilir. Bu durumda, nakliye maliyeti gelen nakliye işçisinin sayısına göre artacaktır.

nakliyat

Ambarlı Nakliyat Nakliye Fiyatlarını Etkileyen Değişkenler

Koşullar sizin kontrolünüz dışındaysa ve hizmet koşulları, istemeseniz bile değişebilirse, fiyat artabilir. İşte, daha fazla işçinin çalıştığı şartlara bazı örnekler şu şekildedir:

  • Fiziksel kısıtlamalar, evinize giden yol dar ve eşyaların taşınmasını engelleyebilir. Hizmet standardını başka bir nakliyeye transfer ederek değiştirerek evinize mal transferi için ek bir ücret tahsil edilecektir. Bu durum genellikle İstanbul’daki Şişli ve Beyoğlu ilçelerinde görülür.
evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
  • 2 – Bir nakliye kamyonu, evin giriş kapısı arasında 30 metreden fazla bir zamanda evinizin girişine ulaşamaz ve nakliye şirketleri ekstra mesafe için ödeme gerektirir. Bu durumda, daha fazla site yaşanıyor. Malların saha girişindeki saha girişinde şantiyenin sonunda taşınması nakliye ücretlerini artırır.
  • Mallar asansörde taşınırken, asansör arızası veya kullanılamaması durumunda nakliye şirketleri hizmet türünü değiştirmek için ek ücret talep eder.

Ambarlı Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Fiyatların artmasının bir diğer önemli nedeni de malların ikinci adrese teslim edilmesidir. Nakliye şirketleri, malların ikinci adrese teslimini ek bir hizmet olarak görür ve bu iş için daima daha yüksek fiyatlar gerektirir. Ancak Ambarlı evden eve nakliyat olarak fiyatlar standarttır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir