Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşımacılık Nedir? diye soracak olursak Bir özel yada kamuya ait kurumun yada işletmenin  başka bir ilçeye ya da şehire nakliyesi anlamına gelmektedir. Banka şubesi ekipmanları taşınacaksa her zamankinden daha çok önem gösterilerek taşınması gerekiyorsa bu işlemlere kurumsal taşıma denilmektedir.

kurumsal taşıma

kurumsal taşıma

Beylikdüzü Kurumsal Taşıma

Özel ve kamu sektöründe bulunan, gizliliği yüksek ya da önem derecesi fazla olan eşyalara sahip firmaların ya da diğer kuruluşların eşyalarının taşınması bu alana girmektedir ve evden eve taşımacılıktan farklı kuralları vardır.

Bu alanda gerçekleştirilen nakliye işlerine daha fazla önem göstermekteki amaç sağlık, hukuk ve banka sektörlerinin nakliye işlerinin herhangi bir sebeple zarar görmesi durumunda toplumun belirli bir kesimini etkileyebilecek sorunların oluşma ihtimalidir. Bu sebeple nakliye sürecini sürdürecek olan şirket bu konuda tecrübeli ve iyi yetiştirilmiş elemanlara sahip olmalıdır.

kurumsal taşıma 2

kurumsal taşıma 2

Kurumsal Taşımanın Gereklilikleri

Kamu kuruluşları ve özel sektör yani ofis ya da şirket nakliyesi olmak üzere iki kısma ayrılan Beylikdüzü kurumsal taşıma sektörünün, özellikle kamu kuruluşlarının nakliye sürecinde gerçekleştirmesi zorunlu olan bazı detayları bulunmaktadır. Örnek verecek olursak bir hastane nakliyatı sırasında evden eve taşımacılıkta olduğu gibi eşyaları ambalajlayıp elinizi kolunuzu sallayarak yola çıkamazsınız.

Başlıca Hizmet Alanlarımız

  • Arşiv taşımacılığı
  • Askılı tekstil taşımacılığı
  • Banka Taşımacılığı
  • Büro Taşımacılığı
  • Fabrika Taşımacılığı
  • Fuar Taşımacılığı
  • Hastane taşımacılığı
  • Ofis taşımacılığı
  • Okul taşımacılığı
  • Para kasası taşımacılığı

Bu işlemleri gerçekleştirmek için nakliyenin büyüklüğüne göre, belirlenen sayıda bir heyet grubu da işin içine dahil olarak tüm nakliye aşamalarını denetler. Öncelikle işlemin olabildiğince hızlı gerçekleştirilmesi için bir plan taslağı hazırlanır.

ofis taşımacılığı

ofis taşımacılığı

Kaliteli Sigortalı Sözleşmeli Kurumsal Taşımacılık

Nakliyesi yapılan kuruluşun eşyalarının teslim anından itibaren düzgün bir şekilde yerleştirilerek en kısa zamanda hizmet vermeye başlayabilmesi için tüm eşyalar belirli bir düzenle ambalajlanır ve bu aşamaların tümü görevlendirilen heyet tarafından kontrol edilir. Taşıma ve aktarma aşamaları da büyük bir özenle yapılmalıdır. Herhangi bir kayıp ya da bozuk eşya sektörde kısa süreli de olsa sorun yaratacaktır.

Kaliteli hizmet verebilmek adına, evden eve nakliye işi gerçekleştirilen firma ve firmanın hizmet verdiği kişilerin hayatlarını etkiyebilecek bu özel ve değerli eşyaları taşımadan önce hepsi kurumsal taşıma hizmetinin bir zorunluluğu olarak sigortalanmaktadır. Sigorta işlemi, zarar gören herhangi bir eşyanın yaratacağı sorunları gideremeyebilir fakat en azından maddi zararın önlenmesini engelleyecektir.

About admin
2 Comments

Müşteri Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05352125991