Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı hizmetleri dikkate alınması gereken nakliye hizmetleri arasında yer almaktadır. Taşıma sırasında azami ölçüde titiz davranmak gerekmektedir. Aksi durumda kaliteli bir nakliye hizmeti sunumu mümkün olmayacaktır. Sektörde çok sayıda firma hizmet sunmaktadır. Firmamız, çok sayıda firma arasında lider konumda yer almaktadır.

hastane taşımacılığı

hastane taşımacılığı

Bunca firma arasından doğru nakliye firmasını seçmek kolay olmamaktadır. Beylikdüzü evden eve nakliyat firma seçiminde güçlü ve sağlam referanslara sahip olan firmalar tercih edilmelidir. Merdiven altı firmalara, özellikli nakliye hizmetleri teslim edilmemelidir. Firmamız tarafından nakliye sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Sektörde kaliteli nakliye hizmetini uygun fiyatlarla sunan firma sayısı oldukça azdır.

Hastane Taşımacılığı Hizmetleri

Firmamız tarafından sunulan hastane nakliye hizmetlerinde titiz bir süreç yürütülmektedir. Nakliye hizmetine başlamadan önce iş planı yapılmaktadır. İş planı çerçevesinde işin nasıl yapılacağı, hangi ekipmanların kullanılacağı ve ne kadar sürede tamamlanacağı belirlenmektedir. İş planı doğrultusunda yapılan taşıma hizmetleri etkin bir şekilde ve kısa sürede tamamlanmaktadır.

Hastanenin taşınması sırasında cihazların doğru bir şekilde sarılması önemlidir. Hastane evrakları, dolaplar, odalar gibi önemli eşya ve bölümlerin hatasız olarak taşınması gerekmektedir. Evrak düzenini bozmayan ve evrakları koruyucu özelliklere sahip ambalajlar kullanılmalıdır. Ambalajlar kısa sürede tahrip olmayacak şekilde ve sağlam yapıda olmalıdır.

kurumsal taşıma

kurumsal taşıma

Cihazların doğru yöntemlerle sökülmesi gerekebilir. Bunun için profesyonel çalışanlar kullanılmalıdır. Cihazları nasıl sökülmesi gerektiğini bilmeyen personellerin bu süreçte yer alması doğru değildir.

Hastane Taşımacılığı Firmamızın Sunduğu Ayrıcalıklar

Evden eve nakliye firmamız tarafından sunulan tüm hizmetlerde garantili bir hizmet sunumu esas alınmaktadır. Hizmet öncesinde ekspertiz aracılığı ile hastanede yer alan eşyalar ve tüm ekipmanların değeri belirlenmektedir. Bu süreçte ekspertiz aracılığı ile envanter çıkarma işlemi yapılmalıdır. Bu sayede nelerin taşınma konusu olduğu ortaya çıkmaktadır. Firmamız nakliye hizmetine ilişkin sözleşme yapmaktadır. Sözleşmelerde hizmet sınırları net bir şekilde ortaya koyulmaktadır.

Hastane nakliye hizmetlerinde profesyonel çalışanlar kullanılmalıdır. Sürece dair tecrübesi olan personeller, tüm durumlar karşısında hazırlıklı olmaktadır. Hastane taşımacılığı yapan firmamız, sektörde tüm yenilikleri takip ederek işinde kullanmaktadır. İş güvenliği ilkelerine tam anlamıyla uyum sağlanmaktadır. Firmamız tarafından müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunumu hedeflenmektedir.

About admin

Müşteri Yorumları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir