Fuar taşımacılığı alanında hizmet veren firmalar aracılığı ile en uzak mesafelere bile kısa sürede nakliye hizmeti verilmektedir. Her türlü fuar malzemesine uygun nakliye araçları, kaldıraçlı iş makineleri ile asansörlü taşımacılık hizmetleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek aynı il içinde ya da şehirler arası nakliyat hizmet alınabilmektedir. Fuar malzemelerinin taşıtma talebinde bulunmak için yapacağınız müracaatlar şahsi olabileceği gibi, internet üzerinden de talep alınabilmektedir.

fuar taşımacılığı
fuar taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı Ve Nakliyesi

Online talep formunun oluşturmak için hizmet almak istediğiniz nakliye firmasının web sitesini ziyaret ederek iletişim bilgileri ve teklif bilgileri listesini görüntüleyebilirsiniz. Sunulan teklifler arasından seçiminizi yaptıktan sonra taşıma zamanını sizin belirlediğiniz tarih ve saat aralığında nakliye firması harekete geçer. Fuar eşyalarının yerinde tespiti, varılacak menzilin km uzunluğu ve taşıma yöntemleri belirlendikten sonra hizmet işleme konulur.

Taşınacak her eşya tek tek ya da takımı oluşturan parçaları ile birlikte uygun ambalajlara sarılarak güzelce istiflenir. Taşıma işleminin rahat yapılabilmesi için işe uygun teçhizat ve makine tertibatı ile iş güvenliği ve zaman tasarrufu maksimize edilir. Alanında tecrübeli taşıma elemanları, taşıma yönetmeliğine uygun araçlar ve bu konuda tüm yetki belgelerine sahip araç sürücüleri ile yapılacak hizmetin tamamı yasal düzenlemelere uygun bir şekilde gerçekleştirilir.

fuar taşıma

Beylikdüzü Fuar Nakliyesi

Eşyalar nakliye edilecek yerden alındıktan sonra yol boyunca izleme kolaylığı sağlayan sistemler sayesinde hem arz hem de talep kesimi transfer işleminin her aşamasında bilgi sahibi olabilmektedir. Ayrıca 7/24 akıllı kontrol panelinin sağladığı kolaylıklar olası aksaklıkların da hızlı bir şekilde tespitini sağlayarak en yakın lojistik desteklerle hizmetin sekteye uğramasına meydan vermemektedir. Taşıma işlemi ile alakalı tutulan tüm kayıtlar, hizmet sözleşmeleri ve faturalar müşterilere mail yoluyla ya da elden teslim edilerek tüm sigorta ve güvence detayları hakkında müşteriler bilgilendirilmektedir.

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı ve diğer taşımacılık hizmetlerinde sistem belirli bir lokasyon üzerinden entegre olarak çalışır. Bu sistem toplama lokasyonu, toplama zamanı, toplama noktası gibi bileşenlere ayrılarak il il ya da ilçe ilçe tüm hizmetler dijital ekran üzerinden pratik bir şekilde takip edilir.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Fuar taşımacılığı hizmetleri arasında güncel teknolojili bilgi işlem tekniklerinin yanında geliştirilmiş taşıma kapasiteleri ile en modern taşıma araçlarını bir arada bulabilirsiniz. Gelişmiş raporlama seçenekleri sayesinde şeffaf bilgilendirme yapıldığından hesapta olmayan kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Fuar Taşıma Ve Nakliyesi

Türkiye’nin 81 iline en az aktarma ile en çabuk eşya transferi sağlayan İstanbul nakliye firmaları sayesinde iş takviminiz bozulmaz ve işleriniz sekteye uğramaz. Hizmetin içinde, arka planında, direksiyonun başında ya da telefonun diğer ucunda size hizmet veren nakliye ekibinize sizin için önemli olan tüm değerli eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Mevcut firmanın kurumsal web sitesini ziyaret ederek üyelik oluşturabilir, güncel gelişmelerden ve cazip kampanyalardan size uygun olanını seçerek her açıdan kar edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir