Ambalajlama nakliye hizmeti sunulurken firmaların özellikle dikkat etmesi gereken oldukça önemli bir unsuru ifade etmektedir. Zira taşınan eşyaya bağlı olarak da değişen bu aşama, işinde uzman lan ekipler tarafından yapılmalıdır. Firmamız da bu uzman ekiplerin her türlü ambalaj oluşturma kolileme ve paketleme işlemlerini düzenli ve de prosedüre uygun bir şekilde yapmaları için eğitmektedir. Aynı zamanda taşınan eşyalar nakliye hizmeti sunulurken müşterilerin olduğu kadar firmamız için de oldukça önem arz etmektedir. Bu sebeple paketleme aşaması da nakliye hizmetinin olmazsa olmazı bir özeni gerektirmektedir.

ambalajlama 2

Ambalajlama Paketleme Hizmetleri

Yapılan her nakliye hizmetinde en az bir paketleme elemanı mutlaka bulunmaktadır. Müşterilerin taleplerine göre özel hizmet çerçevesinde bu eleman tarafından paketlemeler gerçekleştirilmektedir.  Kullandığımız Ambalajlama Paketleme Malzemeleri Kaliteli Hijyen Dayanıklıdır.

Ambalajlama özel bir hizmet çeşidi olmakla birlikte müşterilerin taleplerine göre firmamız tarafından sunulmaktadır. Alanında uzman paketleme personelince eşyalar:

  • Kırılacak olan bardak, tabak, vazo ve cam eşyaların paketlemesi her birine özel yöntemler ile gerçekleştirilmekte olup bardakların iç, tabakların iç ve dış alanlarından tampon oluşturulacak şekilde özel kraft kağıtlara sarılmaktadır.
  • Ambalajlama 10
    Ambalajlama 10
  • Mobilyaların çarpma yerleri özel süngerler ile desteklenmekte ve muhtemel oluşabilecek herhangi bir çarpanın, darbenin etkisi en aza indirilmektedir.
  • Kutular kategoriler halinde etiketlenerek paketlenmektedir.
  • Müşterilerin en çok kullandıkları ve ilk sırada lazım olan ürünler “Beni Önce Aç” etiketli kutularda paketlenir ve müşteriye bilgilendirme yapılır. Bu sayede en kaliteli, profesyonel paketleme ve ambalaj işlemleri alanında uzman paketleme elemanlarımız tarafından sunulmaktadır.
Ambalajlama 1
Ambalajlama 1

Uzman Personelle Kaliteli Anbalajlama Yapmaktayız.

Ambalajlama Da kaliteli Malzeme Kullanmaktayız.

Ambalajlama genellikle müşteri talebine göre taşımanın gerçekleşeceği günden bir ya ad iki gün önce yapılmaktadır. Fakat eşyaların çok olduğu durumda biraz daha erken paketleme işlemlerine başlanabilmektedir. Sonrasında ise hemen taşıma işlemine geçilmektedir. Böylelikle eşyaların daha hızlı, daha seri ve de daha güvenli olarak taşınması sağlanmaktadır.

Daha önce de bahsedildiği gibi özel bir hizmet olan ambalaj hizmeti, fiyat açısından nakliye hizmetinin içerisine sonradan dahil edilmektedir. Zira eşyaların sürtünme ve benzeri darbelere göre çarpma yüzeyi ile eşya arasında koruyucu bir görev görmesi adına çok kaliteli elyaf malzemeden yapılan tamponlar kullanılmaktadır. İstanbul nakliyat firmamız bu özel hizmeti talep eden hemen hemen her müşterisine uygun fiyat avantajı ile bu hizmeti sunmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir